Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Automatické ukladanie dokumentov

Automatické ukladanie dokumentov

Pred pár dňami sme, nenápadne, v SuperFaktúre spustili novú funkciu a dnes, po dôkladnom otestovaní, ju veľmi radi verejne predstavíme.

Ak sa vám stáva často, že pri vystavovaní faktúry vás niečo vyruší (napr. musíte odbehnúť a potom na faktúru pozabudnete), viac si s tým už nemusíte robiť starosti, pokojne odbehnite;). Odteraz vždy, keď začnete vytvárať faktúru, SuperFaktúra v pravidelných časových intervaloch automaticky uloží váš rozpracovaný koncept.

V prípade, že faktúru neuložíte, začnete sa venovať niečomu inému a následne sa k SuperFaktúre po hodine, dni alebo týždni vrátite a začnete opäť vystavovať novú faktúru, systém automaticky načíta všetky dáta z takto uloženého konceptu. Samozrejme vás o tom aj upovedomí. Vy teda môžete pohodlne pokračovať vo vystavovaní pôvodnej faktúry bez toho, aby ste museli všetko zadávať znovu.

Neuložené údaje
Automatické uloženie údajov

Poznámka: V prípade, že už tieto predvyplnené údaje nie sú aktuálne a chcete radšej začať vystavovať faktúru nanovo, stačí kliknúť na linku „Vymazať údaje“.

Celý proces automatického ukladania prebieha na pozadí, pri bežnej práci si vôbec nič nevšimnete. Týmto spôsobom sa automaticky ukladajú nielen faktúry, ale aj zálohové faktúry, dobropisy, opakujúce sa faktúry či cenové ponuky. Takže odteraz už žiadne stratené dáta a zbytočne premrhaný čas 😉

Pridať komentár