Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Čo SuperFaktúra priniesla užívateľom v roku 2014?

Čo SuperFaktúra priniesla užívateľom v roku 2014?

Pomaly, ale isto nám na dvere klope nový rok 2015 a my sme si chceli zhodnotiť, ako veľmi bol úspešný minulý rok a čo nové v SuperFaktúre za ten rok pribudlo, čo priniesla užívateľom v roku 2014. Samozrejme, o čom by to bolo, ak by sme sa o tom s vami nepodelili.

Kde začať. Spomenuli by sme ľudí, pretože bez tých by nebola predsa ani SuperFaktúra. Do tímu ako puzzle zapadli Janka a Jano. Janka sa stará, aby sa klienti cítili ako v bavlnke a Jano, aby celá SuperFaktúra šlapala ako hodinky.

Ľudí doplnila aj nová podstránka pomoc.superfaktura.sk, kde sa nachádzajú odpovede a riešenia na vaše najčastejšie otázky. Pre tých, ktorí neradi telefonujú, alebo mailujú je táto pomocná stránka ako stvorená.

Začiatkom roka 2014 pribudol v rámci kúpy predplatného nový ŠTANDARDNÝ balík služieb. Tým vznikli v SuperFaktúre tri možnosti zakúpiť si predplatné SuperFaktúry, a vďaka trom balíkom dokážeme lepšie vyhovieť individuálnym požiadavkám od vás – našich klientov.

Keďže sme načali aj tému „funkcie„, pokračujme novými funkciami SuperFaktúry, ktoré pre mnohých z vás predstavovali zjednodušenie podnikania ešte o trochu viac:

Samozrejme, počas roka 2014 sme pridali aj množstvo ďalších „menších“ vylepšení:

A čo dodať na záver? Želáme si a veríme, že ten nastávajúci rok bude opäť o niečo úspešnejší ako ten terajší a že vylepšenia a funkcie budú v SuperFaktúre pribúdať v prvom rade pre vaše potreby a uspokojenie. Ďakujeme vám, že nás ženiete dopredu a nútite nás zlepšovať sa. Na oplátku sa my budeme snažiť vám podnikanie v čo najväčšom rozsahu uľahčiť!

Pridať komentár