Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Začiatok nového roka – správny čas začať so SuperFaktúrou!

Máme tu nový rok – nové začiatky. SuperFaktúru môžete začať používať kedykoľvek, avšak práve začiatok nového roka je pre tento štart ideálny! Váhať naozaj nemusíte. Tu sú tri hlavné dôvody:

  • Číselníky
    Ak ste už vystavili v priebehu roka faktúry v inom systéme, pri prechode na SuperFaktúru by ste sa mali ubezpečiť, že vaše faktúry budú pokračovať v rovnakom číselnom formáte. SuperFaktúra umožňuje nastaviť si akýkoľvek formát, začiatkom roka však táto nutnosť odpadá
  • Prehľady
    Aby ste mali čo najpresnejši prehľad o svojom podnikaní, tak je potrebné do SuperFaktúry naimportovať aj faktúry z vášho doterajšieho systému. SuperFaktúra má na to šikovný nástroj, avšak ani o toto sa v prípade začiatku roka nemusíte starať. Vo vašom doterajšom systéme si uzavriete aktuálny rok, všetko od začiatku roka už budete mať v SuperFaktúre
  • Účtovník
    Ak používate dva rôzne systémy v priebehu roka, vášmu účtovníkovi musíte dodávať podklady na dvakrát. Ak začnete používať SuperFaktúru, vaše dáta z nej môžete vyexportovať presne pre účtovný softvér, ktorý používa váš účtovník. Prípadne môžete vášmu účtovníkovi zriadiť prístup do vášho účtu a o viac sa už nemusíte starať. On sám sa prihlási do vášho účtu vždy keď bude potrebovať a sám si vyexportuje potrebné doklady

SuperFaktúra však prináša aj množstvo ďalších výhod

Je prístupná online z každého zariadenia. Nesťahuje sa, tým pádom, aj keď krachne počítač, údaje v SuperFaktúre sú stále dostupné. Veľmi ľahko, pár klikmi sa stačí iba registrovať a prvých 30 dní si môžete bez záväzkov odskúšať ako fungujeme.

Začnite od nového roku vystavovať cenové ponuky, objednávky a samozrejme faktúry v SuperFaktúre. Evidujte si náklady, či pohyby vo vašej pokladnici alebo v sklade. SuperFaktúra nie je len ekonomický softvér, spája biznis služby v jednej online aplikácií jednoducho a prehľadne.

Prevádzkujete internetový obchod? Tak v tom prípade si môžete svoje podnikanie prostredníctvom API prepojenia so SuperFaktúrou plne zautomatizovať a vy svoj ušetrený čas môžete zužitkovať inde!

Dokonalou organizáciou každodenných činností vám SuperFaktúra ušetrí nielen čas a energiu, ale aj peniaze. Spolieha sa na nás viac ako 13900 malých podnikateľov a živnostníkov, tak prečo nie aj vy?

Pridať komentár