Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Prečo mať fakturáciu online?

online faktúra

Pretože vypĺňať rôzne vzory faktúr vo Worde, Exceli alebo v PDF je zbytočne zložité, zdĺhavé a vy by ste sa medzitým mohli venovať tomu, čo vám ide najlepšie – teda vášmu podnikaniu.

Budete tak mať faktúry vystavené na pár kliknutí, bez práce a vždy podľa aktuálnej legislatívy. Navyše k nim máte prístup odkiaľkoľvek a kedykoľvek a nemusíte sa báť straty dát alebo počítača.

Aké výhody majú online faktúry?

Profesionálna fakturácia

Dávame si záležať, aby doklady vystavené v SuperFaktúre vyzerali vždy pekne a profesionálne. Pridajte svoje logo, pečiatku alebo podpis a spravte na svojich klientov dojem.

Jednoduché odosielanie faktúr

Či už váš klient očakáva faktúru online emailom, alebo klasickým spôsobom - na papieri v obálke, SuperFaktúra podporuje oba spôsoby. Dokonca ju za vás aj odnesie na poštu.

Rôzne meny a cudzie jazyky

Potrebujete poslať faktúru v eurách, dolároch alebo forintoch? SuperFaktúra podporuje množstvo cudzích mien. A navyše faktúry do zahraničia môžete zaslať v jazyku krajiny príjemcu. Skvelé, že?

Čiastočné úhrady

Stáva sa, že klienti neuhradia celú čiastku ihneď. Prípadne časť uhradia v hotovosti a zvyšok prevodom. SuperFaktúra prehľadne eviduje všetky úhrady a vždy vám napovie, koľko peňazí vám ešte príde.

Okamžitý prehľad

S elektronickou fakturáciou získate prehľad, aký ste doteraz nemali. Prehľadne uvidíte, ktoré faktúry sú už uhradené a ktoré treba vášmu zákazníkovi ešte pripomenúť.

Zálohové faktúry a dobropisy

Vystavujte zálohové faktúry a dobropisy online. SuperFaktúra má krásny systém na ich evidenciu a párovanie. Vždy viete, ktoré dokumenty spolu súvisia. A to nielen faktúry, ale tiež dodacie listy, príjmové a výdajové doklady. No nie je to super?