Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Ako sa dostať ku svojim peniazom?

faktúra a odoslanie upomienky po splatnosti

Nie každý, kto mešká s platbou, musí byť práve chronický neplatič. Občas však ľudia zabudnú, či platbu odložia na neskôr (pretože práve “nemajú čas”), alebo sa len vyhovárajú.

Pripomeňte vašim klientom splatnosť faktúr pomocou SMS. Vďaka tomu sa vám podarí získať viac peňazí, než v prípade upomienok emailom. Text SMS si môžete prednastaviť, takže odoslanie vám pôjde omnoho rýchlejšie.

 

Aké výhody majú SMS upomienky?

Zlepšite svoj cashflow

Vďaka jednej SMS môžete získať svoje peniaze rýchlejšie. SuperFaktúra za vás jednoducho podľa prednastavenej šablóny pošle SMS, do ktorej automaticky dosadí všetky dôležité informácie, aby vám klient mohol zaplatiť. Vám stačí len pár kliknutí a čakať, kým vám peniaze prídu na účet.

92% ľudí má telefón stále pri sebe

Na rozdiel od emailu má väčšina ľudí svoj mobilný telefón skutočne na dosah ruky celý deň, čo vám umožní ich kedykoľvek kontaktovať. A vaša SMS určite neskončí v zložke SPAM.

98% SMS správ je prečítaných

Mnoho emailov zostáva neprečítaných. Pri SMS správach je to presne naopak. Tým, že medzi nimi bude aj vaša upomienka, výrazne zvyšujete šancu, že sa o neuhradenej faktúre váš klient dozvie.