Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Benefity faktúry pre živnostníkov

Ste živnostník, robíte dobre svoju prácu a nechcete zabíjať čas agendou.
Faktúra pre živnostníkov jednoducho a na pár kliknutí

Faktúra pre živnostníkov jednoducho a na pár kliknutí

K vystaveniu faktúry pri vašej živnosti nepotrebujete zbytočne zložité účtovné systémy a programy. U nás faktúru pre živnostníka vystavíte rýchlo, jednoducho a na pár kliknutí.

Vystavte si faktúru zadarmo bez registrácie
Nelámte si hlavu

Nelámte si hlavu

Či už ide o faktúru v cudzej mene, prenesenú daňovú povinnosť alebo daňový doklad k prijatej platbe – SuperFaktúra vám vždy poradí akým smerom ísť a čo vystaviť.

Dáta pre účtovníčku jednoducho

Dáta pre účtovníčku jednoducho

Vaša účtovníčka už nebude musieť pracne prepisovať faktúry z vašej živnosti do účtovníctva. Jednoducho si ich môže zo SuperFaktúry preniesť do svojho účtovného programu a tam s nimi ďalej pracovať. Tým určite ušetríte ako jej čas, tak aj vašu peňaženku.

Od ponuky po faktúru

Od ponuky po faktúru

SuperFaktúra vám pomôže pokryť celý obchodný proces od ponuky cez objednávku, zálohovú faktúru až po ostrú faktúru. Ale ktorýkoľvek z týchto krokov môžete pokojne vynechať a začať napríklad rovno so zálohou.

Ďalšie funkcie
Neopisujte údaje ručne

Neopisujte údaje ručne

Opisovať údaje vášho klienta do faktúry je zbytočne zdĺhavé a zložité. V SuperFaktúre vám postačí názov firmy alebo jej IČO a zvyšok doplníme za vás.

Personifikované faktúry

Personifikované faktúry

Nielenže vaše faktúry vystavené u nás budú vyzerať profesionálne, prehľadne a budú legislatívne správne, ale máte aj možnosť si ich upraviť tak, aby odpovedali vašej značke - môžete pridať vaše logo, pečiatku a podpis.

Vyskúšať SuperFaktúru

Najčastejšie otázky

Čo sa stane s mojími dátami, keď si prestanem platiť SuperFaktúru?
Dáta zostanú vaše, rovnako tak aj prístup do účtu. Napriek neaktívnemu predplatnému vaše faktúry ostanú nahrané vo vašom účte. Nebude však možné vystavovať nové doklady, ani editovať staré. Do svojho účtu však budete mať naďalej prístup a taktiež môžete využívať exporty vašich dát/dokladov.
Ako dostanem svoje faktúry k účtovníčke?
SuperFaktúra sa snaží čo najviac uľahčiť prácu nielen podnikateľom, ale zároveň aj ich účtovníkom. Svoje dáta si môžete jednoducho vyexportovať priamo vo vhodnom formáte pre účtovný software, ktorý používate. Taktiež máte možnosť vytvoriť vašej účtovníčke prístup do vášho konta a viac sa o účtovníctvo nemusíte starať. Vaša účtovníčka sa môže kedykoľvek prihlásiť a stiahnuť si potrebné dáta.
Musím po registrácií začať ihneď platiť?
Nie, nemusíte. Hneď po registrácii od nás získate bez akéhokoľvek záväzku 30 dní na vyskúšanie SuperFaktúry zadarmo. Behom tohto obdobia máte čas na to, si všetky funkcie vyskúšať a rozhodnúť sa pre nákup.