Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Benefity

Predávate tovar online a manuálne riešiť faktúry je komická predstava.
Venujte sa obchodu, o legislatívu sa postaráme.

Venujte sa obchodu, o legislatívu sa postaráme.

Koho by bavilo starať sa o to, ako majú byť na faktúre rozpísané sadzby DPH, akú formulku treba uviesť na daňovom doklade, ako má vyzerať faktúra v nemčine, alebo kde uvádzať prepočet na faktúre v cudzej mene. My sme si to naštudovali a naučili to i SuperFaktúru. Vy sa zatiaľ budete môcť venovať vášmu eshopu.

Vystavte si faktúru zadarmo bez registrácie
Otvorený systém

Otvorený systém

Či už máte štandardné riešenie alebo eshop na mieru, prepojeniu vášho obchodu so SuperFaktúrou nič nebráni. Sme otvorení svetu a ktokoľvek i na nás môže vytvoriť napojenie. Než s tým ale začnete, skontrolujte zoznam našich API modulov - možno už prácu niekto urobil za vás.

Čo všetko si rozumie so SuperFaktúrou?
Export pre kuriéra

Export pre kuriéra

Chcete jednoducho prenášať informácie o adresách ku svojmu kuriérovi? So SuperFaktúrou nemusíte obtiažne zháňať moduly do vášho eshopu, alebo hľadať zložité prevodové mostíky a už vôbec nemusíte nič prepisovať ručne. Na pár kliknutí prenesiete dáta k vášmu kuriérovi a už len počkáte, kým si balíčky príde vyzdvihnúť.

Akých kuriérov podporujeme?
Exporty do účtovníctva

Exporty do účtovníctva

Vaša účtovníčka si môže stiahnuť všetky podklady, ktoré potrebuje. Ako vo formáte pre jej účtovný systém, tak aj ako PDF k tlači a založeniu do účtovníctva. Vyriešite tak všetko digitálne a ušetríte tým čas ako sebe, tak aj vašej účtovníčke.

Vyskúšajte SuperFaktúru na 30 dní zadarmo
Viac eshopov, žiaden problém

Viac eshopov, žiaden problém

Máte viac eshopov? Aj na toto sme mysleli. Do SuperFaktúry môžete jednoducho posielať údaje z viacerých eshopov naraz. A to, či každý eshop bude mať na faktúre vlastné logo, alebo či budete mať individuálne číselné rady, je už len vaše rozhodnutie.

Viete koľko zarobíte aj miniete

Viete koľko zarobíte aj miniete

V SuperFaktúre budete mať vaše náklady i výnosy pekne pohromade. Vďaka tomu vidíte, ktorý klient u vás nakupuje najviac, zistíte, aké je vaše cashflow, alebo koľko zaplatíte na DPH. Ku všetkým týmto informáciám máte prístup aj z mobilu.

Teraz na Google Play
Hodnotenie 4,8 / 5
Stiahnuť na App Store
Hodnotenie 4,9 / 5

Najčastejšie otázky

Ktoré eshopy je možné prepojiť so SuperFaktúrou?
Cez naše API je možné prepojiť so SuperFaktúrou takmer akýkoľvek eshop. Pokiaľ máte k dispozícii šikovného programátora, nemal by byť pre neho problém také prepojenie vytvoriť. K dispozícii je jednoduchý API klient a tiež priamo moduly do najpoužívanejších eshopových riešení, ktoré pre našich klientov poskytujeme celkom zadarmo.

Svoj API kľúč nájdete vo vašom účte v časti „Nástroje“ > „API“.
Ako dostanem svoje faktúry k účtovníčke?
SuperFaktúra sa snaží čo najviac uľahčiť prácu nielen podnikateľom, ale zároveň aj ich účtovníkom. Svoje dáta si môžete jednoducho vyexportovať priamo vo vhodnom formáte pre účtovný software, ktorý používate. Taktiež máte možnosť vytvoriť vašej účtovníčke prístup do vášho konta a viac sa o účtovníctvo nemusíte starať. Vaša účtovníčka sa môže kedykoľvek prihlásiť a stiahnuť si potrebné dáta.

Všetko potrebné nájdete v časti „Nástroje“ > „Export agendy“.

Potom, čo si zvolíte časové obdobie a triedenie faktúr podľa dátumu vystavenia alebo dodania, stačí zaškrtnúť políčko podľa toho, aký typ dát potrebujete. Podporujeme import do najpoužívanejších účtovných software-ov, ako je Omega, Money, Pohoda, MRP, PROLUC, MK Soft a Oberon.

Okrem týchto je možné stiahnuť dáta aj v Exceli, PDF, či v štandarde pre elektronickú fakturáciu - ISDOC.
Musím po registrácii začať hneď platiť?
Nie, nemusíte. Hneď po registrácii od nás získate bez akéhokoľvek záväzku 30 dní na vyskúšanie SuperFaktúry zadarmo. Behom tohto obdobia máte čas na to, si všetky funkcie vyskúšať a rozhodnúť sa pre nákup.