Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

O nás

Ľudia v SuperFaktúre

Cyntia Balážová

Cyntia Balážová
Zameranie:
Zákaznícky servis

Cyntia k nám prišla z pozície IT testera v inej firme, a to na nás zapôsobilo. V SuperFaktúre má na starosti hlavne kontakt s klientmi, či už nám napíšete, zavoláte, alebo pošlete správu cez online chat.

Hana Šaubová

Hana Šaubová
Zameranie:
Zákaznícky servis

Hanka ochotne pomôže všetkým klientom SuperFaktúry, avšak na základe jej skúseností z minulej práce na zákazníckej podpore by vedela poradiť aj strýkovi Festerovi Addamsovi, aká žiarovka mu bude v ústach svietiť najlepšie.

Janka Ivanišová

Janka Ivanišová
Zameranie:
Marketing

Janka sa stará predovšetkým o komunikáciu na sociálnych sieťach a prípravu a realizáciu našich marketingových kampaní. Zbožňuje krásny foodstyling na farebných obrázkoch aj v realite.

Ľubo Chriašteľ

Ľubo Chriašteľ
Zameranie:
Vývoj

Ľubo má na starosti bezproblémový chod SuperFaktúry ako aj vývoj nových „fíčuriek“. Má rád akúkoľvek športovú aktivitu, ale zo všetkého najviac futbal. Ešte prednedávnom brázdil ligové trávniky. Tiež je obrovským fanúšikom Liverpool FC.

Tomáš Zboja

Tomáš Zboja
Zameranie:
Vývoj

Tomáš okrem samotného vývoja SuperFaktúry „veľmi“ rád objavuje aj jej drobné chyby (ktoré potom musí opravovať, tak mu treba…). Skôr ho baví front-end, kde jeho šikovné vychytávky výrazne vylepšujú používateľský zážitok.

Martin Marko

Martin Marko
Zameranie:
Vývoj

Mates sa k nám dostal na základe skúseností, ktoré pár rokov získaval pri tvorbe rôznych klientských webov. A taktiež, samozrejme, vďaka protekcii – je Ľubov kamarát. Radi mu to pripomíname 🙂

Matúš Klement

Matúš Klement
Zameranie:
Vývoj

O Matúšovi raz vo firme padlo, že je to juniorský jednorožec. Začínal u nás popri škole, potom sme si ho ochočili a už pri nás ostal. Šak kam by chodil? K počudovaniu, nespĺňa ani tradičný mýtus o developerovi introvertovi – nechcel chýbať na žiadnom teambuildingu, kým sme na nejaké ešte chodili…

Marek Šmatlák

Marek Šmatlák
Zameranie:
Vývoj

Ešte predtým, ako prišiel Marek do tímu, poznal nás už z pozície developera, ktorý prepájal SuperFaktúru s klientskými webstránkami a e-shopmi. Jeho poznatky, pripomienky a nápady z  “opačnej” strany sme na pohovore vrelo uvítali a zmluvu tak podpisovali už rovno pri prvom stretnutí (to sa nám ešte nestalo!).

Jozef Čierny

Jozef Čierny
Zameranie:
Vývoj

Dodo veľa rokov pracoval vo fintech oblasti. Má nazbierané skúsenosti aj z analýzy klientských požiadaviek, no jeho srdcovka sú programovanie a technológie, keďže sa stále rád učí nové veci. A popri tom všetkom stíha aj dlhé prechádzky so svojím štvornohým nemeckým boxerom Teom.

Ján Kapľavka

Ján Kapľavka
Zameranie:
Vývoj

Jána sme zatiaľ nemali šancu vidieť naživo, tak ktovie, či skutočne existuje, alebo to je iba CGI 🙂 Ale pri jeho vypracovaní vstupného developerského zadania sme skoro padli na zadky, tak nebolo o čom. Okrem SuperFaktúry sa vo voľnom čase venuje aj vývoju hier.

Peter Furmaník

Peter Furmaník
Zameranie:
Účtovný poradca

Peter má zvláštny dar hovoriť o legislatívnych (vrcholne nezaujímavých) veciach úplne jednoducho a zrozumiteľne. K jeho záľubám patria hlavne telefonáty na Finančnú správu  :). A tiež vedie svoju spoločnosť  Libertax Consulting s.r.o. a píše blog Ľudskou rečou.

Maroš Miškerik

Maroš Miškerik
Zameranie:
Vývoj

Maroš bol od začiatku informačným centrom pre celý vývojový tím. Vždy má po ruke správnu odpoveď. Nekompromisný realista. Za mesiac prečíta viac kníh ako zvyšok tímu dokopy.

Peter Pech

Peter Pech
Zameranie:
Šéfko vývoja

Peťo je hlavným vývojárom SuperFaktúry. Je až fanaticky závislý na bicykloch, zdravej výžive, dokonalej reprodukcii zvuku a fotografovaní. Jeho názory a výtvory sledujte na jeho blogu.

Braňo Šimo

Braňo Šimo
Zameranie:
Šéfko

Braňo je praotcom grafického rozhrania SuperFaktúry. Postupne však prevzal velenie a okrem spokojnosti klientov mu od tej doby záleží aj na spokojnosti ostatných kolegov (to určite!).

Náš príbeh

História vzniku SuperFaktúry siaha do roku 2009, kedy sme založili webovú agentúru 2day. Klientov pribúdalo a spracovanie agendy začalo byť nesmierne náročne. Hľadali sme medzi existujúcimi ekonomickými a účtovnými systémami a väčšinu z nich sme aj vyskúšali. No naše zistenie len prehĺbilo našu frustráciu. Prečo musia byť také komplikované? 

Koncom roka 2010 sme teda začali pracovať a už v apríli 2011 bola hotová beta verzia. Oficiálne spustenie bolo 18. júla 2011, kedy si SuperFaktúru zamilovalo prvých 50 fanúšikov z radov pôvodných beta testerov.

Na začiatku išlo len o jednoduchú tvorbu faktúr. Vývoj sa však nezastavil a SuperFaktúra dodnes takmer každý týždeň rozširuje svoje funkcie a možnosti aj na základe spätnej väzby od našich klientov.

Našim cieľom zostáva prinášať jednoduchý a prehľadný systém pre živnostníkov a firmy, ktorý im zvýši produktivitu a prinesie vyššie zisky. Ušetrený čas tak môžete investovať znova do podnikania, zážitkov, alebo do vašich záľub.