Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

O nás

Ľudia v SuperFaktúre

Braňo Šimo

Zameranie:
Šéfko

Braňo je praotcom grafického rozhrania SuperFaktúry. Postupne však prevzal velenie a okrem spokojnosti klientov mu od tej doby záleží aj na spokojnosti ostatných kolegov (to určite!).

Peter Pech

Zameranie:
Šéfko vývoja

Peťo je hlavným vývojárom SuperFaktúry. Je až fanaticky závislý na bicykloch, zdravej výžive, dokonalej reprodukcii zvuku a fotografovaní. Jeho názory a výtvory sledujte na jeho blogu.

Maroš Miškerik

Zameranie:
Vývoj

Maroš bol od začiatku informačným centrom pre celý vývojový tím. Vždy má po ruke správnu odpoveď. Nekompromisný realista. Za mesiac prečíta viac kníh ako zvyšok tímu dokopy.

Janka Ivanišová

Zameranie:
Marketing a zákaznícky servis

Janka sa stará predovšetkým o komunikáciu na sociálnych sieťach a prípravu a realizáciu našich marketingových kampaní. Zbožňuje krásny foodstyling na farebných obrázkoch aj v realite.

Jakub Alt

Zameranie:
Online marketing

Jakub zvláda kúzliť v online marketingu, takže SuperFakturový Adwords, Sklik, Facebook, Twitter, … prechádzajú vždy jeho rukami. Okrem toho má rád mierne absurdný humor a dobré jedlo, ktoré dokáže nielen objednať, ale dokonca aj zjesť.

Ľubo Chriašteľ

Zameranie:
Vývoj

Ľubo má na starosti bezproblémový chod SuperFaktúry ako aj vývoj nových „fíčuriek“. Má rád akúkoľvek športovú aktivitu, ale zo všetkého najviac futbal. Ešte prednedávnom brázdil ligové trávniky. Tiež je obrovským fanúšikom Liverpool FC.

Martin Rác

Zameranie:
Vývoj

Martin je prototyp programátora podľa všetkých zažitých stereotypov. Skôr introvert, slúchadlá, racionálny prístup k problémom, spoľahlivosť. Asi sa nám nikdy nepodarí pochopiť, ako dokáže každý deň vypiť toľko energetických nápojov a prežiť (aj keď párkrát vyskúšal už aj vodu).

Tomáš Zboja

Zameranie:
Vývoj

Tomáš okrem samotného vývoja SuperFaktúry „veľmi“ rád objavuje aj jej drobné chyby (ktoré potom musí opravovať, tak mu treba…). Skôr ho baví front-end, kde jeho šikovné vychytávky výrazne vylepšujú používateľský zážitok.

Martin Marko

Zameranie:
Vývoj

Mates sa k nám dostal na základe skúseností, ktoré pár rokov získaval pri tvorbe rôznych klientských webov. A taktiež, samozrejme, vďaka protekcii – je Ľubov kamarát. Radi mu to pripomíname 🙂

Tereza Němcová

Zameranie:
Zákaznícky servis

Terka je našou prvou spojkou pri komunikácii s klientami. Hneď ako začala pomáhať SuperFaktúre si prešla krstom ohňom. 619 chatových a 178 emailových správ za 5 dní je zrejme náš absolútny rekord! A popritom stíha zdvíhať aj telefón…

Marek Tyrlík

Zameranie:
Zákaznícky servis

Počuli ste už o tom, žeby na strednej školy existoval predmet „Životológia“? Tak Marek presne taký externe učí! V SuperFaktúre má na starosti hlavne kontakt s klientmi, či už nám napíšete, zavoláte, alebo pošlete správu cez online chat.

Michal Magušin

Zameranie:
Video

Ešte ako študent Michal programoval a vylepšoval niektoré časti SuperFaktúry. Postupne začal spracovávať naše prezentačné videá, vďaka ktorým noví používatelia v najkratšom možnom čase získajú prehľad o jednotlivých funkcionalitách. Venuje sa tiež produkcii videí zo svatieb.

Peter Furmaník

Zameranie:
Účtovný poradca

Peter má zvláštny dar hovoriť o legislatívnych (vrcholne nezaujímavých) veciach úplne jednoducho a zrozumiteľne. K jeho záľubám patria hlavne telefonáty na Finančnú správu  :). A tiež vedie svoju spoločnosť  Libertax Consulting s.r.o. a píše blog Ľudskou rečou.

Náš príbeh

História vzniku SuperFaktúry siaha do roku 2009, kedy sme založili webovú agentúru 2day. Klientov pribúdalo a spracovanie agendy začalo byť nesmierne náročne. Hľadali sme medzi existujúcimi ekonomickými a účtovnými systémami a väčšinu z nich sme aj vyskúšali. No naše zistenie len prehĺbilo našu frustráciu. Prečo musia byť také komplikované? 

Koncom roka 2010 sme teda začali pracovať a už v apríli 2011 bola hotová beta verzia. Oficiálne spustenie bolo 18. júna 2011, kedy si SuperFaktúru zamilovalo prvých 50 fanúšikov z radov pôvodných beta testerov.

Na začiatku išlo len o jednoduchú tvorbu faktúr. Vývoj sa však nezastavil a SuperFaktúra dodnes takmer každý týždeň rozširuje svoje funkcie a možnosti aj na základe spätnej väzby od našich klientov.

Našim cieľom zostáva prinášať jednoduchý a prehľadný systém pre živnostníkov a firmy, ktorý im zvýši produktivitu a prinesie vyššie zisky. Ušetrený čas tak môžete investovať znova do podnikania, zážitkov, alebo do vašich záľub.