Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Benefity

Dobrá partia kolegov, rastiete a preto je potrebné procesy automatizovať.
Rýchlejšie úhrady faktúr

Rýchlejšie úhrady faktúr

Otáľajú vaši klienti často s platbou, alebo si ju nechávajú na poslednú chvíľu? Aj tento proces platby sa dá zjednodušiť a významne zrýchliť a v SuperFaktúre je niekoľko nástrojov, ktoré vám k tomu dopomôžu - napríklad QR kód pre platbu mobilom, automatické upomienky a pripomienky, alebo napríklad PayPal tlačidlo na faktúre.

Vyskúšajte SuperFaktúru na 30 dní zadarmo
Viac používateľov

Viac používateľov

Je vás vo firme viac? V SuperFaktúre to nie je žiaden problém. Vytvorte pre každého z vašich kolegov individuálny prístup a pridajte mu odpovedajúce práva. Rovnako tak môžete prístup do účtu dať aj vašej účtovníčke, ktorá si potom sama prenesie agendu do svojho účtovného systému.

Vystavte si faktúru zadarmo bez registrácie
Evidovanie úhrad? Brnkačka!

Evidovanie úhrad? Brnkačka!

Keď sa vám už podnikanie pekne rozbehlo a vystavených faktúr nemáte práve najmenej, evidovanie úhrad by mohla byť slušná nočná mora. Ale nezúfajte, mysleli sme na vás. Nastavte si automatické párovanie a SuperFaktúra automaticky priradí pohyby z vášho bankového účtu k správnym faktúram (a nákladom). Alebo si manuálne naimportujte bankový výpis priamo do SuperFaktúry.

Ďalšie funkcie
Fakturujete každý mesiac to isté?

Fakturujete každý mesiac to isté?

Máte odberateľov, ktorým musíte každý mesiac vystavovať rovnakú a zas rovnakú faktúru stále dookola? SuperFaktúra to zvládne za vás. A navyše - pokojne zvládne vymeniť pri fakturovanej položke názov mesiaca a po vystavení faktúru odoslať. Či už emailom, alebo poštou.

Správa nákladov

Správa nákladov

Evidujte a zaznamenávajte faktúry od vašich dodávateľov, účtenky, alebo zálohy za poistenie zamestnancov. Aby sme vám ušetrili ďalší čas, môžete potom takéto záväzky rýchlo zaplatiť napríklad hromadným príkazom úhrad pre vašu banku, alebo QR kódom pomocou mobilu.

Kniha jázd

Kniha jázd

Ušetrite čas s vypisovaním jednotlivých jázd, počítaním kilometrov, prepočítavaním náhrad a odovzdávaním dokladov za tankovanie. Naša inteligentná Kniha jázd vám komplexne zjednoduší celú agendu auta pri podnikaní.

Viac o knihe jázd
Pošta a kuriér (skoro) bez práce

Pošta a kuriér (skoro) bez práce

Ručné vypisovanie adries, chodenie na poštu, alebo volanie kuriérovi asi nebaví nikoho z nás. Preto sme pripravili nástroje, ktoré vám umožnia posielať faktúry poštou len pomocou niekoľkých kliknutí - na poštu už chodiť nemusíte. A mysleli sme aj na to, keď chcete poslať niečo väčšie.

Viac o hybridnej pošte
Dokonalý prehľad

Dokonalý prehľad

Tušíte čo je pri podnikaní najhoršie? Keď neviete, koľko peňazí budete mať k dispozícii o mesiac alebo o dva. Strašidelná predstava! SuperFaktúra vám však ukáže nielen to, ako sa vám darí práve teraz, ale aj to, koľko peňazí vám ešte príde (aj koľko musíte zaplatiť vy).

Teraz na Google Play
Hodnotenie 4,8 / 5
Stiahnuť na App Store
Hodnotenie 4,9 / 5

Nejčastejšie otázky

Čo sa stane s mojími dátami, keď si prestanem platiť SuperFaktúru?
Dáta zostanú vaše, rovnako tak aj prístup do účtu. Napriek neaktívnemu predplatnému vaše faktúry ostanú nahrané vo vašom účte. Nebude však možné vystavovať nové doklady, ani editovať staré. Do svojho účtu však budete mať naďalej prístup a taktiež môžete využívať exporty vašich dát/dokladov.
Ako dostanem svoje faktúry k účtovníčke?
SuperFaktúra sa snaží čo najviac uľahčiť prácu nielen podnikateľom, ale zároveň aj ich účtovníkom. Svoje dáta si môžete jednoducho vyexportovať priamo vo vhodnom formáte pre účtovný software, ktorý používate. Taktiež máte možnosť vytvoriť vašej účtovníčke prístup do vášho konta a viac sa o účtovníctvo nemusíte starať. Vaša účtovníčka sa môže kedykoľvek prihlásiť a stiahnuť si potrebné dáta.
Musím po registrácií začať ihneď platiť?
Nie, nemusíte. Hneď po registrácii od nás získate bez akéhokoľvek záväzku 30 dní na vyskúšanie SuperFaktúry zadarmo. Behom tohto obdobia máte čas na to, si všetky funkcie vyskúšať a rozhodnúť sa pre nákup.