Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Prečo SuperFaktúra?

Pretože fakturácia sa dá riešiť efektívne a zároveň jednoducho.
U nás v bezpečí

U nás v bezpečí

Bezpečnosť a ochrana vašich dát je jednou z našich najvyšších priorít. Aby sme ich ochránili pred zneužitím, stratou, odcudzením či poškodením, pravidelne aplikáciu podrobujeme testom, ktoré majú za úlohu odhaliť prípadné slabšie miesta.

Viac o zabezpečení vašich dát
Odkiaľkoľvek a kedykoľvek

Odkiaľkoľvek a kedykoľvek

SuperFaktúru môžete použiť kdekoľvek, či už máte Windows, Mac, alebo smartfón, či ste na pláži pri mori, na lyžovačke v Alpách, alebo si užívate pokoj a pohodu v kolóne na D1.

Teraz na Google Play
Hodnotenie 4,8 / 5
Stiahnuť na App Store
Hodnotenie 4,9 / 5

Ľahko a rýchlo

Vystaviť s nami faktúru je skrátka jednoduché. Stačí pár kliknutí, napísať položku, vybrať klienta a máte hotovo. Namiesto starostí, nervov a zbytočného vypisovania sa tak môžete venovať niečomu zábavnejšiemu.

Ďalšie funkcie
Vždy správne

Vždy správne

Legislatívu sledujeme za vás, takže si s ňou nemusíte lámať hlavu. Vďaka tomu máte istotu, že formálna stránka dokumentu je vždy správna. Či už ste platiteľ alebo neplatiteľ DPH, alebo vystavujete faktúru domácemu či zahraničnému odberateľovi, či vystavíte faktúru v domácej alebo cudzej mene. A zvládame aj doklady v cudzích jazykoch.

Viac o online faktúracii

S účtom v Tatra banke fakturácia na 6 mesiacov zadarmo

S účtom v Tatra banke fakturácia na 6 mesiacov zadarmo

Otvorte si podnikateľský účet v Tatra banke a získajte pri prvom nákupe ktorýkoľvek ročný balík na polroka zadarmo.

Chcem účet v Tatra banke
Otvorený systém

Otvorený systém

SuperFaktúra vie komunikovať s vašim eshopom, CRM, skladom i firemným informačným systémom a možno ju naučíte pracovať aj s inteligentným toustovačom. Rovnako jednoducho z nej prenesiete data aj do svojho účtovného systému alebo rozhrania kuriérskej služby.

Viac o integrácii

Tisícky spokojných klientov

Teší nás, že k úspechu môžeme pomáhať malým aj väčším firmám:

logo Basta Digital logo Pohoda festival logo Slovnaft bike logo spoločnosti Slido logo Futbaltour logo spoločnosti Gardeon logo Pet Farm Family logo Pricemania logo Finstat logo Slovensko.Digital logo Expandeco logo Skillmea logo Firmáreň Moja DM logo Dognet
A v neposlednom rade

Máme fantastický servis

Zavolajte nám, napíšte email, alebo sa pobavme cez online chat. Najčastejšie sa vám ozve Cyntia, Alča alebo Monika, ale aj keby si práve užívali voľno, vždy sa nájde niekto, kto odpovie na vaše otázky.

0948 881 081 8.00 - 15.00 (prac. dni)
Online Chat 8.00 - 15.00 (prac. dni)