Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Vyskúšajte našu online aplikáciu na faktúry

Faktúry v SuperFaktúre môžete vystavovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Okrem klasického prístupu cez prehliadač sme pre vás pripravili aj mobilnú aplikáciu na faktúry do vášho smartfónu, aby ste mali vaše faktúry vždy vo vrecku alebo v kabelke. Fakturujte jednoducho a online.

Stiahnuť aplikáciu na faktúry

Teraz na Google Play
Hodnotenie 4,8 / 5
Stiahnuť na App Store
Hodnotenie 4,9 / 5

.

Registrácia s aplikáciou na faktúry zadarmo

Účet na SuperFaktúre si môžete založiť priamo z mobilnej aplikácie na faktúry alebo na stránke s registráciou. Po registrácii od nás získate na 30 dní Prémiový balíček zadarmo. Ak budete so SuperFaktúrou spokojní, môžete si ju objednať aj na ďalšie obdobie.

Aké výhody má fakturácia z mobilu?

Fakturujte cez appku odkiaľkoľvek

Mobilný telefón má už väčšina z nás stále pri sebe. Vďaka tomu môžete vystaviť faktúru, alebo upraviť objednávku skutočne odkiaľkoľvek bez nutnosti rýchlo zháňať počítač. Či už ste v kancelárii, u klienta, doma alebo na cestách. Fakturujte odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

Odosielajte bez starostí

Na pár kliknutí odošlete faktúru emailom, pošlete cez WhatsApp, Messengerom, alebo nahráte na Google Disk. A keď chce klient poslať faktúru poštou? Žiadny problém, vďaka našej hybridnej pošte za vás faktúru vytlačíme, dáme do obálky a pošleme.

Majte prehľad

Už neprepásnete, keď vám klient uhradí faktúru, alebo kolega nahrá bločik za tankovanie. Vďaka SuperFaktúre v mobile budete mať neustále prehľad o tom, čo sa deje vo vašom podnikaní.