Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Export pre kuriérov

Využívate kuriérske služby? Určite ani vás nebaví zdĺhavé manuálne vypisovanie údajov, ako je napríklad adresa. A čo len, ak sa náhodou pomýlite?! Ušetrite si stres a energiu. V rámci SuperFaktúry sme implementovali novú funkciu „export pre kuriérov“, t.z. exportovanie údajov pre kuriérske spoločnosti. Jednoducho vystavíte faktúru na tovar a pár klikmi ho odošlete svojmu klientovi prostredníctvom kuriéra. Prečítajte si, aké to je jednoduché!

1. Vystavovanie faktúr

Pokiaľ dodávate svojim zákazníkom tovar prostredníctvom kuriéra, je potrebné pri vystavovaní faktúr v SuperFaktúre zaškrtnúť možnosť „spôsob dodania ­­­> kuriérom“

1. 1. krok vytvorenie novej faktúry pro kuriera
2.2. krok vytvorenie novej faktúry
U vytváraní novej faktúry je nutné vybrať „Spôsob dodania: Kuriérom“

2. Export údajov

V sekcii nástroje pribudla nová možnosť „export pre kuriéra“. Po kliknutí sa zobrazia jednotlivé kuriérske spoločnosti, vy si vyberiete tú svoju. Po vyselektovaní dátumu sa objavia všetky faktúry, ktoré obsahujú možnosť „spôsob dodania ­­­> kuriérom„.

treti krok - Export pre kuriéra
V nástrojoch pribudla funkcia Export pre kuriéra“

3. Podporované kuriérske služby

V súčasnosti pridávame v rámci funkcie stále nové kuriérske služby. Priebežne ich budeme aktualizovať.

geis_logo slp_logo gls_logo tnt_logo dpd ups fff dhl sps Neoship
Kuriérské služby

 

10 komentárov

Dobry den, export pre DHL bude obsahovat sumy dobierky a variabilny symbol faktury? Pri exportovani zasielok som tieto udaje v subore nenasiel. Vdaka za odpoved. Pavol
Dobrý deň, áno, export tieto údaje obsahuje. V prípade komplikácii, prosím, oslovte priamo našu podporu (email, čet), ktorej môžete poskytnúť viac info pre preverenie prípadného problému.
Dobry den, skusal som to ale nasiel som len export pre kuriera Slov. posty. Klasicke zasielky cez EPH nebudu?
Dobrý deň Igor, EPH, alebo ePodací hárok je súčasťou Slovenskej Pošty. Takže export pre Slovenskú Poštu je vlastne export do systému EPH. :)
Super :) Akurat na Vianoce sa to bude hodit kedze bude viac objednavok :) Dakujeme Pamatam si dobu ked som rucne vyrabal kazdu fakturu, k tomu rukou vypisoval dobrierkove seky, obalky... ruka ma boli doteraz :)
Dobrá správa, export pre Slovenskú poštu sme práve nasadili ;)
dobrý deň. tiež by som uvítal slovenskú poštu.
Dobrý deň, Igor a Peter. Dobrá správa, Slovenskú poštu pridáme do exportov už čoskoro.
Dobrý deň Igor, ďakujeme za názor - presne pre takéto podnety sme vytvorili aj tento dotazník https://docs.google.com/forms/d/1vmbnhYV1zKYlamSuPqqAKOQAyFX7qMkcMT3uxSm9-qs/viewform. Boli by sme vďační za jeho vyplnenie :)
Bolo by mega keby ste spravili export pre EPH Slov. Posty... Ulahcilo by to pracu.

Pridať komentár