Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Sklad!

Sklad!

Ahojte,

tak ste nás nakoniec zlomili :). Na žiadosti mnohých sme dnes spustili veľmi jednoduché skladové hospodárstvo. Pôvodne sme mali v pláne vytvoriť komplexný a plnohodnotný skladový systém (metóda FIFO, príjemky, výdajky a pod.), no vzhľadom na netrpezlivosť niektorých našich zákazníkov, sme sa rozhodli rozdeliť implementáciu skladu na 2 fázy, kde prvú fázu spúšťame práve dnes.

Od dnes nájdete v časti „Nástroje“ odkaz na „Sklad“, v ktorom si môžete vytvárať skladové položky a evidovať si počet kusov (litrov, metrov, …) pre každú z nich.

sklad
Skladové hospodárstvo v SuperFaktúre

Pridať skladovú položku je jednoduché, stačí ak začnete písať názov, alebo kód položky a Superfaktúra Vám ponúkne na výber vyhovujúce tovary zo skladu.

vyber polozky
Výběr položky v skladu

Uložením faktúry sa vybrané položky odpočítajú zo skladu.  V prípade výmazu faktúry, alebo vystavenia dobropisu na skladovú položku, sa naopak kusy vrátia späť na sklad.

Tešíme sa na Vaše pripomienky a námety!

16 komentárov

Dobry den, chcela by som sa Vas opytat, ci v evidencii skladu je viditelny prijem tovaru s viazanim na termin prijmu a jeho predaj v ramci objednavky, alebo sklad eviduje len realnu aktualnu hodnotu poloziek? Vdaka
Dobrý deň, sklad v SuperFaktúre je len veľmi jednoduchý, dá sa tam evidovať počet kusov a predajná cena. Pri vystavovaní faktýru sa potom tieto položky do faktúry načítajú a odráta sa zo skladu ich počet.
Dobry den, rada by som sa informovala, či ste postúpili alebo predbežne plánujete uvedenie skladu aj s príjemkami, prípadne inými pokročilejšími funkciami. Bolo by možné príp. rátať s pomocou ean kódov, čítačiek ,ktorý by do skladu načítaval produkty? Vopred vďaka za odp. Pekny den!
Dobrý deň Lucia, smerom k plnohodnotnému skladu sme, bohužiaľ, nepokročili ani o kúsok :( Veľmi pravdepodobne to nestihneme ani do konca tohto roka.
Dobrý deň, ako ste sa pohli s druhou časťou skladu? Kedy bude možné robiť a tlačiť príjemky a výdajky? Bez nich je ďalej Váš produkt pre nás nevyužiteľný a budeme musieť prejsť na normálny účtovnícky program. Ďakujem za odpoveď
Dobrý deň, mrzí ma to, ale sklamem Vás. Minimálne najbližších 6 mesiacov rozšírenie skladu v pláne nemáme. Snažíme sa plánovať podľa toho, ako časté sú požiadavky klientov.
Dobry den, Da sa v sklade stornovat pohyb na sklade? Omylom som zadal dvakrát prijem jednej veci, vidim v exporte PRIJATE:2, ale zelana skutocnost je 1. História položky je vsak needitovatelna.
Dobrý deň, pohyb sa stornovať nedá, odporúčam Vám urobiť rovnaký pohyb s mínusovým znamienkom a do poznámky napísať "Oprava stavu", alebo niečo podobné.
Dobrý deň dá sa importovať existujúci skladový zásob?
Dobrý deň, automaticky sa importovať skladové položky nedajú, v prípade záujmu Vám to ale vieme spraviť "manuálne", je to však platená doplnková služba. Cenník nájdete tu: https://www.superfaktura.sk/cennik-doplnkovych-sluzieb/ Ak budete mať záujem, napíšte nám na info@superfaktura.sk
Bohužiaľ, v tomto smere sme sa zatiaľ nepohli, neviem vám povedať žiadne nové informácie.
Dobrý den, chcem sa opytat, ci uz viete priblizny termin vlozenia druhej verzii skladu, kedy planujete spustenie? Dakujem.
dobry den, chcem sa spytat ci je mozne vytvorit prijemku na sklad. nemyslim tym zalozenie skladovej karty s pociatocnym stavom ale prijemku pri nakupe tovaru na sklad ktory budeme dalej predavat.
Dobrý deň, príjemky budú až súčasťou ďalšej verzie skladu. Neviem vám ale v tejto chvíli povedať, kedy s ňou prídeme.
Dobry den, da sa vytlacit zo skladu zoznam, co sa mi tam prave nachadza? Ak hej, prosim, ako?
Sklad si mozete vyexportovat do Excelu cez "Nastroje->Export" a nasledne vytlacit.

Pridať komentár