Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ
Mašina na faktúry!

Mašina na faktúry!

SuperFaktúra vyniká v rýchlosti a ľahkosti vystavenia faktúry. Automaticky doplní fakturačné údaje odberateľa, prepočíta cudzie meny, vystaví faktúru v cudzom jazyku, ... a tiež cenovú ponuku či objednávku. Rovnako pohodlne z počítača aj z vášho mobilu.

Zaregistrujte sa a získajte polroka zadarmo
Párovanie platieb rýchlo a hladko

Párovanie platieb rýchlo a hladko

Váš účet v SuperFaktúre si môžete prepojiť so svojim bankovým účtom. Vďaka tomu sa môžete navždy rozlúčiť s manuálnou kontrolou, či bola vaša faktúra uhradená alebo nie. Sama a automaticky priradí platbu k správnej faktúre.

Ďalšie funkcie

Rýchle a bezpečné úhrady nákladov

Rýchle a bezpečné úhrady nákladov

Došlé faktúry od dodávateľov si zaevidujete do SuperFaktúry a odtiaľ ich aj na pár kliknutí uhradíte. Pokojne všetky naraz. Bez prepisovania, s nulovou chybovosťou.

Vyskúšajte SuperFaktúru na 30 dní zadarmo
S účtom v Tatra banke fakturácia na 6 mesiacov zadarmo

S účtom v Tatra banke fakturácia na 6 mesiacov zadarmo

Otvorte si podnikateľský účet v Tatra banke a získajte pri prvom nákupe ktorýkoľvek ročný balík na polroka zadarmo.

Chcem SuperFaktúru na 6 mesiacov zadarmo

Vďaka našej spolupráci s Tatra bankou môžete teraz mať SuperFaktúru na prvý rok používania na 6 mesiacov zadarmo. Okrem toho, hneď po registrácii získate prvých 30 dní na vyskúšanie bezplatne. Bez akýchkoľvek záväzkov.

Nemáte účet v Tatra banke? Nevadí, teraz ho môžete získať až na 12 mesiacov bez poplatku.

Nejčastejšie otázky

Čo sa stane s mojími dátami, keď si prestanem platiť SuperFaktúru?
Dáta zostanú vaše, rovnako tak aj prístup do účtu. Napriek neaktívnemu predplatnému vaše faktúry ostanú nahrané vo vašom účte. Nebude však možné vystavovať nové doklady, ani editovať staré. Do svojho účtu však budete mať naďalej prístup a taktiež môžete využívať exporty vašich dát/dokladov.
Ako dostanem svoje faktúry k účtovníčke?
SuperFaktúra sa snaží čo najviac uľahčiť prácu nielen podnikateľom, ale zároveň aj ich účtovníkom. Svoje dáta si môžete jednoducho vyexportovať priamo vo vhodnom formáte pre účtovný software, ktorý používate. Taktiež máte možnosť vytvoriť vašej účtovníčke prístup do vášho konta a viac sa o účtovníctvo nemusíte starať. Vaša účtovníčka sa môže kedykoľvek prihlásiť a stiahnuť si potrebné dáta.
Musím po registrácií začať ihneď platiť?
Nie, nemusíte. Hneď po registrácii od nás získate bez akéhokoľvek záväzku 30 dní na vyskúšanie SuperFaktúry zadarmo. Behom tohto obdobia máte čas na to, si všetky funkcie vyskúšať a rozhodnúť sa pre nákup.