Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Viac používateľov = SuperFaktúra pre firmy

Viac používateľov = SuperFaktúra pre firmy

Ak ste firma, tak sa vám určite zíde, aby viacerí spolupracovníci mali prístup k firemným dokladom, prehľadom či úhradám. Majiteľovi dobre padne mať nad svojím účtom plnú kontrolu. A pri každom ďalšom používateľovi si vyberie, čo ten bude môcť v SuperFaktúre robiť, prípadne čo môže vidieť.

Napríklad asistentke stačí mať prístup k nahliadnutiu, účtovníci ho využijú predovšetkým na export dokladov do svojich účtovných programov, fakturanti môžu vytvárať a editovať doklady.

Používateľa pridáte do svojho účtu v časti „Nastavenia (1) ->Požívatelia (2)“ kliknutím na „Pridať používateľa (3)„. Vybraním role mu nastavíte jeho možnosti a práva.

Práva používateľov

Administrátor
Môže vytvárať, editovať a mazať všetky doklady v SuperFaktúre. Zároveň môže meniť profil spoločnosti a nastavenia aplikácie. Tiež môže vytvárať kontá novým používateľom.

Senior
Môže vytvárať, editovať a mazať všetky doklady v SuperFaktúre. Nemôže ale meniť profil spoločnosti ani nastavenia aplikácie.

Medior
Môže vytvárať nové doklady. Editovať a mazať však môže len doklady, ktoré sám vytvoril, vidí ale všetky. Nemôže meniť profil spoločnosti ani nastavenia aplikácie.

Junior
Môže vytvárať nové doklady. V zoznamoch dokladov vidí iba tie, ktoré sám vytvoril, nemá prístup k prehľadom a nástrojom. Nemôže meniť profil spoločnosti ani nastavenia aplikácie.

Účtovník
Môže editovať a mazať doklady a používať exporty, ale nemôže vytvárať nové doklady.

Hosť
Môže len prezerať doklady v SuperFaktúre. Nemôže však nič meniť, ani vystavovať nové doklady.

Po pridaní nového používateľa mu automaticky príde na zadaný email pozvánka s informáciou o pridaní emailu do vášho účtu v SuperFaktúre. V pozvánke používateľ klikne na políčko „Prihlásiť sa do SuperFaktúry„, kedy sa prvýkrát prihlási a nastaví si vlastné heslo do účtu.

História akcií na dokladoch

Na každej faktúre vytvorenej v multiuser konte bude v pätičke informácia s kontaktnými údajmi – menom, telefónnym číslom a emailom používateľa, ktorý doklad vystavil.

A aby ste sa v tých všetkých možnostiach nestratili, podrobná história akcií s presnými časmi a menami používateľov pod každou faktúrou zaručí dokonalý prehľad.

Funkcia viac používateľov je prístupná v rámci Prémiového balíka. Používateľ účtovník je však prístupný vo všetkých balíkoch služieb.

Prihláste sa na odber noviniek z blogu

Odhlásiť sa môžete kedykoľvek prostredníctvom odkazu v emaili.

17 komentárov

Výborná správa, teším sa tejto novej funkcionalite, ktorú ste urobili!!! Výborná práca.
Dobrý den, děkujeme za Vaši pochvalu. Těšíme se z toho s Vámi :)
Na systeme userov sa da vela veci este vylepsit. Pre mna je momentalne pre vacsinu ludi v time nepouzitelny. Napriklad ja by som chcel dat pristup do systemu mojim obchodnikom, ale len kvoli tomu, aby spracovali cenovu ponuku na svoju zakazku a po jej prijati pripadne este spravili fakturu. Nechcem ale aby videli ostatne faktury, ktore nevystavili, rovnako nechcem aby videli cele nakladove polozky firmy. A ani celkovy prehlad pohybu v uvode by nemali vidiet.
zabudol som si zakliknut emailove upozornenie...
Dobrý deň, väčší update tejto funcionality máme v pláne na tento rok, presnejší dátum vám ale povedať neviem. Bude to aj pre nás dosť náročná zmena, ale verím, že po jej nasadení to bude presne vyhovovať vašim potrebám.
Tak to si rad pockam na doplnenie tejto funkcie. Ja tento rok nasadzujem a vyberam system do firmy a testujem systemy. Od buduceho roku uz chcem naostro do systemu pustit dalsich kolegov. Cize ak to nebude fukcne, budem musiet volit pre nase vsetky firmy system, v ktorom to pojde. Pre presnejsie upresnenie, ako by som si to predstavoval: - halvne nastavenia o majitelovej firme - cela Superfaktura by bola definovana akoby "modulovo" - cize trebars moduly: - fakturacia - dodacie listy - cenove ponuky - prehlady - kontakty - sklad - atd... A pre kazdy modul sa daju nastavit samostatne pristupy: - bez pristupu (ani len zobrazenie) - read only - read and export alebo tlac - read write edit (cize plny pristup k modulu) - mozno aj nejake dalsie.. - daju sa vytvarat rozdne role uzivatelov a rozne kombinacie z toho vyssie...
Vďaka za vyčerpávajúci návrh, potešujúce je, že do veľkej časti sa zhoduje s našou predstavou ;)
privital by som uroven "junior" ktory ale nevidi nic, co sam nevytvoril :)
Dobrý večer, Toto bohuziaľ nie je možné v SuperFaktúre nastaviť. Mohli by ste mi ale prosím priblížiť konkrétnu situáciu, kedy by to bolo pre Vá užitočné?
Dobrý deň, bude možné vytvoriť používateľa, ktorý bude môcť meniť údaje na sklade, bude môcť prezerať a tlačiť, ale nevystavovať a nemeniť faktúry a žiadne iné užívateľské právomoci? Ďakujem
Dobrý deň, zatiaľ sme sa s podobnou požiadavkou nestretli. Keď bude v SuperFaktúre prístupný plnohodnotný sklad, tak takéhoto užívateľa určite pridáme, je to dobrý nápad.
Dobrý deň, uvítal by som možnosť aby nákladové položky neboli viditeľné a dostupné všetkým zamestnancom. Nie vždy je žiadúce, aby pracovníčka napr.predaja, ktorá vystavuje zároveň faktúru, videla všetky náklady firmy.
Dobrý deň, to je zaujímavý nápad, určite zvážime jeho zapracovanie.
Dobrý deň, pripájam sa o žiadosť, aby používateľ napr. Junior mohol nahodiť nový náklad ale nevidel ostatné náklady.
Dobrý deň, ďakujem za námet na zlepšenie Juniora. Zapísala som si to medzi návrhy, aby sme sa na to mohli v budúcnosti pozrieť.
Dobrý deň, superfaktúra je super , potešilo by rozšírenie o reklamácie a naozaj by som mal všetko ako sa povie " pod jednou strechou"
Reklamacie urcite casom pridame. Superfakturu postupne vylepsujeme a kazdy tyzden pridame nejaku novinku, ci vylepsenie.

Pridať komentár