Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Multiuser = SuperFaktúra pre firmy

Multiuser = SuperFaktúra pre firmy

Po živnostníkoch si berieme podrobnejšie na mušku aj firmy. Ste malá firma a potrebujete, aby spolupracovníci mali prístup k vašim faktúram či úhradám? Majiteľovi určite dobre padne mať nad svojím účtom plnú kontrolu – so zadefinovanými právami jednotlivých používateľov. Napríklad asistentke stačí prístup k nahliadnutiu, účtovníčky by mali mať možnosť vyexportovať faktúry do účtovníctva. A aby náhodou nevytvorili faktúru s tým istým číslom, či nerobili zmenu na rovnakej faktúre, systém zabezpečí aj exkluzivitu prístupu a editovania.

Ako pridám nového používateľa?

Ak potrebujete, aby do účtu vašej firmy malo prístup viac používateľov, v časti Nastavenia / Aplikácia / Používatelia si veľmi jednoducho pridáte nového používateľa a vyberiete mu typ používateľského prístupu (používateľskú rolu):

Pridanie viacerých používateľov do SuperFaktúry

Typy používateľských rolí

V SuperFaktúre máte na výber z niekoľkých používateľských rolí:

Administrátor
Môže vytvárať, editovať a mazať všetky doklady v SuperFaktúre. Zároveň môže meniť profil spoločnosti a nastavenia aplikácie. Tiež môže vytvárať kontá novým používateľom.

Účtovník
Môže editovať a mazať doklady a používať exporty. Nemôže vytvárať nové doklady.

Senior
Môže vytvárať, editovať a mazať všetky doklady v SuperFaktúre. Nemôže ale meniť profil spoločnosti ani nastavenia aplikácie.

Junior
Môže vytvárať nové doklady. Editovať a mazať však môže len doklady, ktoré sám vytvoril. Nemôže meniť profil spoločnosti ani nastavenia aplikácie.

Hosť
môže prezerať doklady v SuperFaktúre. Nemôže však nič meniť, ani vystavovať nové doklady.

 

Po pridaní nového užívateľa mu automaticky príde email s prístupmi a zadefinovanými právami.

História akcií na dokladoch

Na každej faktúre vytvorenej v multiuser konte bude v pätičke informácia s kontaktnými údajmi – menom, telefónnym číslom a emailom používateľa, ktorý doklad vystavil.

A aby ste sa v tých všetkých možnostiach nestratili :), podrobná história akcií s presnými časmi a menami používateľov pod každou faktúrou zaručí dokonalý prehľad.

Multiuser - história
História akcí

Funkcia multiuser je prístupná v rámci Prémiového balíka. Používateľ účtovník je však prístupný vo všetkých balíkoch služieb.

15 komentárov

Na systeme userov sa da vela veci este vylepsit. Pre mna je momentalne pre vacsinu ludi v time nepouzitelny. Napriklad ja by som chcel dat pristup do systemu mojim obchodnikom, ale len kvoli tomu, aby spracovali cenovu ponuku na svoju zakazku a po jej prijati pripadne este spravili fakturu. Nechcem ale aby videli ostatne faktury, ktore nevystavili, rovnako nechcem aby videli cele nakladove polozky firmy. A ani celkovy prehlad pohybu v uvode by nemali vidiet.
zabudol som si zakliknut emailove upozornenie...
Dobrý deň, väčší update tejto funcionality máme v pláne na tento rok, presnejší dátum vám ale povedať neviem. Bude to aj pre nás dosť náročná zmena, ale verím, že po jej nasadení to bude presne vyhovovať vašim potrebám.
Tak to si rad pockam na doplnenie tejto funkcie. Ja tento rok nasadzujem a vyberam system do firmy a testujem systemy. Od buduceho roku uz chcem naostro do systemu pustit dalsich kolegov. Cize ak to nebude fukcne, budem musiet volit pre nase vsetky firmy system, v ktorom to pojde. Pre presnejsie upresnenie, ako by som si to predstavoval: - halvne nastavenia o majitelovej firme - cela Superfaktura by bola definovana akoby "modulovo" - cize trebars moduly: - fakturacia - dodacie listy - cenove ponuky - prehlady - kontakty - sklad - atd... A pre kazdy modul sa daju nastavit samostatne pristupy: - bez pristupu (ani len zobrazenie) - read only - read and export alebo tlac - read write edit (cize plny pristup k modulu) - mozno aj nejake dalsie.. - daju sa vytvarat rozdne role uzivatelov a rozne kombinacie z toho vyssie...
Vďaka za vyčerpávajúci návrh, potešujúce je, že do veľkej časti sa zhoduje s našou predstavou ;)
privital by som uroven "junior" ktory ale nevidi nic, co sam nevytvoril :)
Dobrý večer, Toto bohuziaľ nie je možné v SuperFaktúre nastaviť. Mohli by ste mi ale prosím priblížiť konkrétnu situáciu, kedy by to bolo pre Vá užitočné?
Dobrý deň, bude možné vytvoriť používateľa, ktorý bude môcť meniť údaje na sklade, bude môcť prezerať a tlačiť, ale nevystavovať a nemeniť faktúry a žiadne iné užívateľské právomoci? Ďakujem
Dobrý deň, zatiaľ sme sa s podobnou požiadavkou nestretli. Keď bude v SuperFaktúre prístupný plnohodnotný sklad, tak takéhoto užívateľa určite pridáme, je to dobrý nápad.
Dobrý deň, uvítal by som možnosť aby nákladové položky neboli viditeľné a dostupné všetkým zamestnancom. Nie vždy je žiadúce, aby pracovníčka napr.predaja, ktorá vystavuje zároveň faktúru, videla všetky náklady firmy.
Dobrý deň, to je zaujímavý nápad, určite zvážime jeho zapracovanie.
Dobrý deň, pripájam sa o žiadosť, aby používateľ napr. Junior mohol nahodiť nový náklad ale nevidel ostatné náklady.
Dobrý deň, ďakujem za námet na zlepšenie Juniora. Zapísala som si to medzi návrhy, aby sme sa na to mohli v budúcnosti pozrieť.
Dobrý deň, superfaktúra je super , potešilo by rozšírenie o reklamácie a naozaj by som mal všetko ako sa povie " pod jednou strechou"
Reklamacie urcite casom pridame. Superfakturu postupne vylepsujeme a kazdy tyzden pridame nejaku novinku, ci vylepsenie.

Pridať komentár