Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Expedovanie vyriešené za niekoľko sekúnd… s Neoshipom

Expedovanie vyriešené za niekoľko sekúnd… s Neoshipom

Článok bol pôvodne zverejnený v októbri 2017. Keďže sa odvtedy prepojenie SuperFaktúry na Neoship rozšírilo a vylepšilo, spravili sme jeho aktualizáciu a Neoship pre vás pripravil nové inštruktážne video.

Pomocou obľúbeného nástroja Export pre kuriérov môžete dáta z vašich faktúr pohodlne preniesť do systémov kuriérskych spoločností alebo do expedičného systému Neoship. Neoship vám pokryje doručenie cez ich partnerov – kuriérske spoločnosti Slovak Parcel Servis a GLS – ako odosielateľ vďaka tomu získate komplexné riešenie pre vaše expedičné potreby. V SuperFaktúre si najnovšie môžete rovno vygenerovať aj súbor pre tlač štítkov na vaše zásielky.

Kuriér versus expedičné riešenie Neoship

Aby ste v tom nemali zmätok, hneď na úvod si pomocou videa ukážme, čím sa líši Neoship ako expedičné riešenie od bežného prepravcu – kuriérskej spoločnosti a aké výhody vám poskytne.

Neoship – komplexné expedičné riešenie

Komu sa nechce pozerať, tak v skratke, aké benefity získate s Neoshipom:

  • 100 % prehľad o zásielkách
  • 100 % prehľad o financiách
  • Individuálne notifikačné emaily s priamym sledovaním balíka
  • Expedovanie zložených zásielok
  • Notifikačné SMS zadarmo
  • Doručenie kuriérmi aj doručenie do parcel shopov
  • Intuitívny online systém pod jednou strechou
  • A mnoho iných vymožeností

SuperFaktúra a napojenie na Neoship

Napojenie SuperFaktúry na Neoship je riešené cez API, čiže dáta z faktúr prenesiete do expedičného systému napriamo bez toho, aby ste museli riešiť export súboru a následný import manuálne. Je jedno, či budete expedovať 10, 50 alebo 100 zásielok, všetko to stihnete vyriešiť rýchlo.

Zároveň si už v SuperFaktúre môžete vybrať, či zásielky budú odoslané cez prepravcu Slovak Parcel Servis, GLS alebo aj kombináciou oboch prepravcov. Doručenie je možné aj na odberné miesta do parcel shopov. Štítky pre tlač na vaše zásielky si vygenerujete taktiež rovno v SuperFaktúre.

Ako export zo SuperFaktúry funguje, si môžete pozrieť v inštruktážnom videu od Neoshipu:

Export zo SuperFaktúry do Neoshipu

Z Neoshipu si môžete vyexportovať súbor s vyplatenými dobierkami (viac info vo videu vyššie) a spárovať ho s čakajúcimi faktúrami na úhradu v SuperFaktúre (v časti Nástroje >> Platby cez Import výpisu – Výpisy z kuriérskych služieb / Neoship).

Andrea Vertfeinová z Topankaren.sk:

Prepojenie Neoshipu so SuperFaktúrou je dokonalé riešenie pre náš eshop. Jednoduché prepojenie so systémom, nahadzovanie zásielok pár kliknutiami a párovanie platieb nám nielen šetrí čas, ale aj financie. Vrelo všetkým odporúčame. Za nás číslo 1.

Používanie systému Neoship je bez viazanosti a platíte iba vtedy, keď reálne vyexpedujete balík.

Peter Torma z kristinatormova.sk:

Neoship sme si vyhliadli, aby sme zjednodušili expedíciu tovaru oboch našich eshopov. A vďaka prepojeniu Neoshipu so SuperFaktúrou sme aj zjednodušili. Úspora času a financií, prehľad o doručovaní zásielok a nevyplatených dobierkách… to všetko je samozrejmosťou. V Neoshipe sme však našli nečakane ústretového dodávateľa s proklientsky nastaveným tímom, s ktorým je radosť komunikovať! Doposiaľ žiadna z našich požiadaviek nebola pre Neoship prekážkou.

Ak by ste chceli svoje zásielky expedovať cez Neoship alebo sa informovať o tejto možnosti, kliknite na info.neoship.sk a vyplňte kontaktný formulár. Z Neoshipu sa vám ozvú a potom radi všetko vysvetlia 😉

Pridať komentár