Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Expedovanie vyriešené za niekoľko sekúnd… s Neoshipom

Expedovanie vyriešené za niekoľko sekúnd… s Neoshipom

Uvedomujeme si, aký je čas vzácny a aké dôležité je mať pri expedovaní prehľad o financiách a zásielkach.  Viacerí prepravcovia poskytujú rôzne možnosti spracovania zásielok. S expedičným online systémom Neoship však získate omnoho viac. To bol aj dôvod, prečo sme ho zaradili v SuperFaktúre do možností exportov pre kuriéra. Spojením rozšírenej funkcionality Neoshipu a možností doručenia ich partnerom, kuriérskej spoločnosti Slovak Parcel Service, získavajú odosielatelia komplexné riešenie pre ich expedičné potreby. Ak vás zaujíma viac, čítajte nasledovné riadky.

Export zo SuperFaktúry do Neoshipu

Aké benefity získate s Neoshipom?

  1. Hromadný export faktúr bez ukladania súborov (video vyššie)
  2. Hromadné párovanie zaplatených dobierok s faktúrami čakajúcimi na platbu (video nižšie)
  3. 100% prehľad o financiách
  4. 100% prehľad o zásielkach
  5. Individuálne upraviteľné notifikačné emaily s priamym sledovaním balíka
  6. Expedovanie zložených zásielok
  7. Notifikačné SMS zadarmo
  8. Doručenie kuriérom, do Parcel Shopu, aj Balíkomatu
  9. Intuitívny online systém pod jednou strechou
  10. A to nie je všetko….

 

Hromadné párovanie dobierok z Neoshipu v SuperFaktúre

 

…Okrem týchto benefitov budete už čoskoro môcť tlačiť štítky aj preberacie protokoly k zásielkam priamo zo SuperFaktúry.

Výrazne ušetríte čas, pretože bez ohľadu na to, či budete expedovať 10, 50 alebo 100 zásielok, všetko to stihnete vďaka prepojeniu Neoshipu so SuperFaktúrou do minúty. A ak si spočítate, že tým viete denne ušetriť 15 – 30 minút, za celý mesiac to je 5 – 10 hodín. Navyše, zlepšíte informovanosť zákazníkov a financie aj so zásielkami budete mať neustále prehľadne pod kontrolou.

Andrea Vertfeinová z Topankaren.sk:

Prepojenie Neoshipu so SuperFaktúrou je dokonalé riešenie pre náš eshop. Jednoduché prepojenie so systémom, nahadzovanie zásielok pár kliknutiami a párovanie platieb nám nielen šetrí čas, ale aj financie. Vrelo všetkým odporúčame. Za nás číslo 1.

Používanie systému Neoship je bez viazanosti a platíte iba vtedy, keď reálne vyexpedujete balík.

Ak by ste radi a bez záväzkov získali úvodný BONUS vo forme 70€  pre expedované zásielky z Neoshipu – pre uplatnenie bonusu kliknite na info.neoship.sk a vyplňte kontaktný formulár. V Neoshipe vám už potom radi všetko vysvetlia 😉

Pridať komentár