Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Faktúry prístupné v každom operačnom systéme

Faktúry prístupné v každom operačnom systéme

Apple, Linux či MS Windows – každý používateľ je individuálny a preferuje iný operačný systém. Najmä živnostníci a malý podnikatelia z oblasti IT a dizajnu preferujú Mac. To im však komplikuje život pri riešení papierovačiek okolo podnikania. Na Slovensku je len málo použiteľných programov či aplikácií pre správu podnikateľskej agendy, ktoré fungujú na každom operačnom systéme. SuperFaktúra môže byť pre takýchto používateľov pohodlným riešením.

Keďže nie je potrebná inštalácia žiadneho softvéru a fungujeme cez sieťový prístup, nie je potrebné riešiť či používate Windows alebo Mac OS X či Linux. Ak ste malá firma, v ktorej sa nachádzajú „appláci“ aj „windovsáci“, tak môžete mať o starosť menej. Každý z vášho tímu sa dokáže prihlásiť do SuperFaktúry a používať ju. Pracovať v nej môžu dokonca aj viacerí naraz, vďaka funkcii Multi user.

SuperFaktúra nie je určená len pre živnostníkov a malé firmy, ktoré vedú daňovú agendu či účtovníctvo. Za dobu svojej existencie SuperFaktúra prerástla svoj pôvodný cieľ – byť dokonalým fakturačným nástrojom. Dnes ponúkame používateľom aj:

  • možnosť evidencie nákladov a výdavkov,
  • párovanie platieb,
  • platbu online či QR kódy štandardu by square,
  • tvorbu cenových ponúk,
  • prepojenie s e-shopom (API),
  • správu kontaktov,
  • automatické odosielanie opakujúcich sa faktúr,
  • tagovanie nákladov a
  • odosielanie pošty vo vašom mene (hybridná pošta).

Funkčnosťou pokrývame veľkú časť každodennej podnikateľskej agendy, ku ktorej má prístup každý, bez ohľadu na to, aký počítač, resp. operačný systém používa. Už viac nemusíte hľadať softvér na podnikateľskú agendu a zisťovať, či je kompatibilný s vašim Applom.

Je jedno či preferujete jablko, tučniaka alebo okienko – Superfaktúra vám bude vždy nápomocná.

 

Prihláste sa na odber noviniek z blogu

Odhlásiť sa môžete kedykoľvek prostredníctvom odkazu v emaili.

5 komentárov

Prístupné v každom OS? A čo Android - neplánujete? :-)
SF funguje aj na Androide (v browseri). Nativnu app mame v plane, no nenahradi plnu funkcnost Superfaktury. Bude sluzit hlavne na ulahcenie evidencie nakladovych dokladov (foto, OCR, upload do SF)
No a ešte votebox, ako má aj Dropbox pre nové funkcie: http://d.pr/i/YAhq+ Aspoň videli sme, že čo príde v budúcnosti a aj Vy ste videli, že o čo je záujem. :)
Tlač poštových poukážok máme pripravenú a v bud. roku bude nasadená online.
Rád by som videl aj funkciu na tlačenie poštových poukážok (hlavne typ U - dobierka na účet), jednoducho neviem nájsť program, ktorý funguje v každom operačnom systéme. Adrian

Pridať komentár