Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Výber loga na faktúre

Výber loga na faktúre

Jednou z najlepších funkcií SuperFaktúry je možnosť prepojiť ju s vaším e-shopom. Celý proces, od prijatia objednávky, cez kontrolu prijatia platby, až po vystavenie faktúry je zautomatizovaný a vy môžete ušetrený čas investovať do iných aktivít.

Mnohí z vás majú e-shopov viacero, pričom všetky patria pod rovnakú spoločnosť (rovnaké IČO). Nebolo by fantastické, keby každá faktúra mala na sebe logo e-shopu, z ktorého bola vystavená? Z marketingového hľadiska tým, minimálne, posilníte identitu e-shopu.

Výber loga pri automatickom vystavení faktúry (cez API)

V nastaveniach SuperFaktúry v sekcii „Logo a podpis“ môžete po novom nahrať neobmedzený počet lôg. Pri každom z nich uvidíte unikátne ID číslo, ktoré toto logo dokáže identifikovať. Pri vystavovaní faktúry cez API je následne potrebné zadať do parametra „logo_id“ ID číslo loga, ktoré si želáte na faktúre mať zobrazené.

Prehľad nahraných log a ich ID potrebné pre API prepojenie

Výber loga pri manuálnom vystavení faktúry

Pri manuálnom vystavovaní faktúr sa automaticky zobrazí predvolené logo zo zoznamu. Ak potrebujete logo zmeniť, kliknite pri vytváraní/editovaní faktúry na „Upraviť moje údaje na tejto faktúre“. V časti „Logo“ si vyberte požadované a nezabudnite uložiť.

Nastavenie pre upravenie údajov dodávateľa na online faktúreVýber loga na faktúre
Výber loga na faktúre

Prihláste sa na odber noviniek z blogu

Odhlásiť sa môžete kedykoľvek prostredníctvom odkazu v emaili.

6 komentárov

zmenu toho loga by chcelo fakt aj pre manualne vytvaranie faktur, fakturujem viac projektov a vzdy som uvadzal logo projektu, dufam ze sa to podari co najskor pridat
Zdravím, Marek. Logo môžeš zmeniť aj pri manuálne vystavenej faktúre. Je to možné už niekoľko mesiacov - uvádzame to aj v tomto článku, ale zjavne to nepadne hneď do oka, článok treba prečítať dokonca (a z našej strany asi aj vizuálne upraviť, nech to čitateľ neprehliadne). Ale v skratke - v editácii faktúry zvolíš "Upraviť moje údaje na tejto faktúre" a vyberieš, ktoré logo potrebuješ uviesť a nastavenie a faktúru uložíš.
Dobrý deň, v nastaveniach api kolonka “logo_id” nieje. Aj keby bola, pri manuálnom vytváraní fa sa na fa dáva prvé logo. Ak chcem použiť druhé logo musím prvé vymazať čo po opätovnom nahratí už zmení id loga. Ideálne by bolo ak by dané id bolo priradené užívateľový, ktorý je príhlásený, taktiež aj čo sa týka pečiatky a id v api. Marek
Dobrý deň Marek, možnosť zobrazovať rôzne logá na faktúrach sa momentálne dá využívať iba cez API. V budúcnosti možno túto funkciu rozšírime aj pre manuálne vystavené faktúry. To s tou pečiatkou pridelenou užívateľovi je dobrý nápad, zvážime.
ja to tam nemam a mam api aj premiove clenstvo :(
Dobrý deň Igor, znamená to, že sa Vám nedá pridať viac logotypov? Nezabudnite vždy kliknúť na tlačítko "Uložiť".

Pridať komentár