Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Tlačítko PayPal na faktúre

Tlačítko PayPal na faktúre

Našim cieľom je pomôcť vám v podnikaní. Vieme, aké môže byť občas náročné primäť zákazníka k platbe. Keďže online úhrada cez PayPal by mohla platobnej morálke vašich zákazníkov dopomôcť, rozhodli sme sa implementovať do SuperFaktúry toto nové tlačítko. Veríme že táto funkcia bude pre vás na nezaplatenie 😉

Čo je PayPal?

PayPal je celosvetovo využívaný spôsob platby, pri ktorej nieje potrebné zadávať číslo platobnej karty. Používateľovi postačí zadať email a heslo do jeho PayPal konta. Práve vďaka tak jednoduchému systému je pre vašich zákazníkov omnoho jednoduchšie uhradiť faktúru – napríklad aj z mobilného telefónu.  PayPal platba má ešte jednu zásadnú výhodu – peniaze obdržíte na váš PayPal účet takmer okamžite po úhrade faktúry.

Váš klient dokonca ani nemusí mať PayPal účet, aby Vám cez toto tlačítko faktúru zaplatil. Stačí mu k tomu karta k bankovému účtu, či kreditná karta.

Ako PayPal tlačítko vložiť do faktúry?

Pre zobrazenie tlačítka PayPal na vašich fakturach je potrebné, aby ste do SuperFaktúry vložili email k vášmu PayPal účtu v časti “Nastavenia” => “Bankové účty”.

Vloženie PayPal tlačidla do faktúry

Pokiaľ ešte nemáte svojPayPal účet, môžte si ho zaregistrovať na www.paypal.com

Následne sa vám bude tlačítko zobrazovať na všetkých vašich faktúrach. Tlačítko si rovnako môžte pri každej faktúre vypnúť pomocou checkboxu, ktorý sa nachádza v hornej časti faktúry.

Koľko stojí PayPal platba?

SuperFaktúra sprístupňuje túto službu pre všetkých svojich používateľov zdarma. Služba PayPal je však spoplatnená, tabuľku poplatkov nájdete v cenníku.

Prihláste sa na odber noviniek z blogu

Odhlásiť sa môžete kedykoľvek prostredníctvom odkazu v emaili.

6 komentárov

Co tak BTC penazenku?
Dobrý deň, BTC peňaženka aktuálne v pláne nie je, ale nevylučujeme dobudúcna aj takúto možnosť :)
Nemyslím si, že by sa to využívalo vo veľkej miere na Slovensku, ale mňa to osobne potešilo. Beriem to skôr ako imidžovku.
V nedávnej minulosti sme si to tiež mysleli, na jar sme ale sprístupnili možnosť platiť za SuperFaktúru cez PayPal a boli sme trochu prekvapení. Nie zanedbateľné množstvo ľudí túto možnosť využíva. Preto sme sa rozhodli dať možnosť zobrazovať toto tlačítko aj na faktúrach našich klientov.
Super, len maju tam strasne provizie. Pri 10€ = 0.74€ Pri 100€ = 4.25€ Otazka, ze ako je PayPal a uctovnictvo?
super vecicka.. ale teraz by to chcelo upravit tlacitko pre online platby cez trustpay. tiez tam dat napr logo trustpay alebo nieco take

Pridať komentár