Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Neexportujte faktúry – nechajte to na účtovníka

Neexportujte faktúry – nechajte to na účtovníka

Poznáte to. Vždy začiatkom mesiaca vás začne „naháňať“ účtovník, aby ste mu dali všetky vaše faktúry za uplynulý mesiac. Nebolo by lepšie dať mu prístup do vášho účtu, nech si ich sám vyexportuje vždy, keď to bude potrebovať? Pokojne to tak urobte.

Účtovník – vo všetkých balíkoch

Do SuperFaktúry pribudol nový typ používateľa „Účtovník„. Ten môže – kedykoľvek to bude potrebovať – vyexportovať vašu agendu a spracovať účtovníctvo bez toho, aby ste vy o tom vôbec vedeli – a bez toho, aby vás s tým otravoval;). Takisto môže upravovať všetky vami vytvorené dokumenty, nemôže však vytvárať nové. Exporty si môže stiahnuť pre účtovné programy  Omega, Money, Pohoda, MRP, PROLUC, MK-Soft, OBERON, ALFA plus, Tangram aj štandard ISDOC. Online ekonomický sofvér Profit365 je možné prepojiť so SuperFaktúrou prostredníctvom API a vystavené faktúry sa budú prenášať automaticky.

Ako pridám nového používateľa?

Prihláste sa do SuperFaktúry a vpravo hore kliknite na “Nastavenia“. Otvorí sa “Profil“ vášho účtu. Prekliknite sa na tab “Používatelia“ a pridajte nového. Používatelia Základného a Štandardného balíka môžu vytvoriť iba „Účtovníka“, v Prémiovom balíku môžete vytvoriť akéhokoľvek používateľa.

Pridanie účtovníka
Pridanie účtovníka

Mám v SuperFaktúre viacero firiem

V takom prípade nezabudnite pridať účtovníka pre každú firmu zvlášť. On sa bude môcť kedykoľvek jednoducho prepínať medzi všetkými firmami, ktorým spracováva účtovníctvo.

Prihláste sa na odber noviniek z blogu

Odhlásiť sa môžete kedykoľvek prostredníctvom odkazu v emaili.

Pridať komentár