Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Viac bankových účtov na faktúre

Viac bankových účtov na faktúre

Máte viac bankových účtov? Ďalší z našich zlepšovákov ocenia najmä majitelia e-shopov a firmy. Ak tiež patríte k dodávateľom / predajcom, ktorí sa svojim zákazníkom snažia dať možnosť platby z rôznych bánk, tak čítajte pozorne 😉

Doteraz bolo možné uvádzať na faktúrach vystavených prostredníctvom SuperFaktúry iba jedno bankové spojenie. Pre šetrenie času a aj poplatkov je však častým riešením mať účty vo viacerých bankách.

Odteraz tak môžete uvádzať na faktúrach až 3 bankové spojenia. Ak teda disponujete rôznymi účtami, môžete si ich vložiť do svojich faktúr v časti “Nastavenia” > “Bankové účty”.

Predvolený učet, pridať ďalšie účty
Viac bankových učtov na vašej faktúre

Ktorékoľvek z bankových spojení máte možnosť vyznačiť ako “predvolené”. Toto sa bude následne vo faktúrach zobrazovať hrubším písmom a zároveň ako prvé v poradí.

V ďalšom kroku môžete editovať zobrazovanie bankových účtov už na samotnej faktúre. Stačí rozbaliť možnosť „Upraviť moje údaje na tejto faktúre“ a v závislosti od konkrétneho klienta vybrať, ktoré z účtov sa majú zobraziť na faktúre.

Ak však nemáte či nechcete mať viacero bánk, máme pre vás možnosť, ako rýchlo a jednoducho obdržať platby z ktorejkoľvek banky. Využiť môžete služby platobnej brány TrustPay, ktorá má pre klientov SuperFaktúry momentálne najlepšiu ponuku na Slovenskom trhu.

5 komentárov

Dobrý večer, keď som k danej faktúre zadala zlý bankový učet a teda už mi vytvorilo QR kód. Ako to môžem zmeniť a tento účet opraviť? Za Value odpoveď vopred ďakujem
Dobrý deň, ak ste si už bankový účet opravili v časti "Nastavenia->Bankové účty", môžete si bankový účet na faktúre opraviť tak, že si otvoríte faktúru pre editáciu a kliknete na "Upraviť moje údaje na tejto faktúre", kde si nastavíte správny IBAN. Následne zmeny uložíte.
TrustPay neprijima este kreditné karty?
TrustPay ma sluzbu TrustCard, ktora je vsak oddelena od ostatnych sposobov platby, vyzadovala by preto 2 tlacitka na fakture. Pripravuju v tomto zmenu a v blizkej dobe bude mozne platit aj kreditnou kartou. Okrem toho chystame tiez implementaciu PayPalu, kde je podpora kreditnych kariet nativna.
vynikajúci nápad aj keď mám len jeden účet :) v každom prípade určite sa hodí...

Pridať komentár