Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Viac bankových účtov na faktúre

Viac bankových účtov na faktúre

Máte viac bankových účtov? Ďalší z našich zlepšovákov ocenia najmä majitelia e-shopov a firmy. Ak tiež patríte k dodávateľom / predajcom, ktorí sa svojim zákazníkom snažia dať možnosť platby z rôznych bánk, tak čítajte pozorne 😉

Doteraz bolo možné uvádzať na faktúrach vystavených prostredníctvom SuperFaktúry iba jedno bankové spojenie. Pre šetrenie času a aj poplatkov je však častým riešením mať účty vo viacerých bankách.

Odteraz tak môžete uvádzať na faktúrach až 3 bankové spojenia. Ak teda disponujete rôznymi účtami, môžete si ich vložiť do svojich faktúr v časti “Nastavenia” > “Bankové účty”.

Predvolený učet, pridať ďalšie účty
Viac bankových učtov na vašej faktúre

Ktorékoľvek z bankových spojení máte možnosť vyznačiť ako “predvolené”. Toto sa bude následne vo faktúrach zobrazovať hrubším písmom a zároveň ako prvé v poradí.

V ďalšom kroku môžete editovať zobrazovanie bankových účtov už na samotnej faktúre. Stačí rozbaliť možnosť „Upraviť moje údaje na tejto faktúre“ a v závislosti od konkrétneho klienta vybrať, ktoré z účtov sa majú zobraziť na faktúre.

Ak však nemáte či nechcete mať viacero bánk, máme pre vás možnosť, ako rýchlo a jednoducho obdržať platby z ktorejkoľvek banky. Využiť môžete služby platobnej brány TrustPay, ktorá má pre klientov SuperFaktúry momentálne najlepšiu ponuku na Slovenskom trhu.

3 komentáre

TrustPay neprijima este kreditné karty?
TrustPay ma sluzbu TrustCard, ktora je vsak oddelena od ostatnych sposobov platby, vyzadovala by preto 2 tlacitka na fakture. Pripravuju v tomto zmenu a v blizkej dobe bude mozne platit aj kreditnou kartou. Okrem toho chystame tiez implementaciu PayPalu, kde je podpora kreditnych kariet nativna.
vynikajúci nápad aj keď mám len jeden účet :) v každom prípade určite sa hodí...

Pridať komentár