Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Aj obálka predáva

Aj obálka predáva

Neraz počujeme, že kvalitný obal by mal byť samozrejmou súčasťou kvalitného produktu. Čo všetko však zahŕňa kvalitný obal? Jedná sa len o peknú krabičku, obal s pekným dizajnom?

Podľa nás, ale aj mnohých ostrieľaných podnikateľov, obal produktu tvorí aj služba s ním spojená. Najmä v B2B obchode (sem patria ako podnikatelia tak aj živnostníci) sa dbá na každý detail. A tak musí byť pekne a funkčne balený nie len produkt, ale aj služba, ktorá celý obchod zastrešuje. Áno, hovoríme o komunikácii obchodných partnerov, o ich vystupovaní a to nie len v osobnom kontakte ale aj neverbálnom.

Malý detail, akým je aj zaslanie faktúry, môže zvýšiť vážnosť či prestíž podnikateľa. Firmy dostávajú denne niekoľko desiatok listov a faktúr, ktoré prejdú niekoľkými rukami. Ak sa chcete odlíšiť od ostatných, je dobré vedieť, že aj obálka predáva.

Koľko neutrálnych nič nehovoriacich obálok ste už držali v ruke? Nepotešila vás viac pekná farebná obálka, či biela obálka s farebným logom a nápisom? Niekedy stačí tak málo, aby ste sa odlíšili od ostatných. Pekné veci si radi pozrieme aj častejšie, pekné veci uprednostníme pred ostatnými.

A práve preto sme sa v Superfaktúre rozhodli poskytnúť túto službu všetkým užívateľom. Navyše užívatelia prémiového balíčka využívajúci hybridnú poštu odosielajú svoje faktúry a obálky vo farbe. Tento jednoduchý marketingový nástroj tak prispieva k budovaniu imidžu, posilnenia povedomia o firme, jej produktoch a službách.

Moderný prístup zobrazenia a kvalitná tlač sú možno iba kvapkou v mori, no aj malá kvapka môže mať veľký vplyv. A keďže sa považujeme za ekologicky zmýšľajúcu firmu, využívame aj recyklovaný papier vysokej kvality.

Pridať komentár