Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

BETA verzia spustená!

Po malom odložení je to konečne tu – oficiálne spúšťame uzavretú testovaciu beta verziu, pre všetkých záujemcov, ktorí sa do nej stihli zaregistrovať a vzniká im za ich aktívnu účasť nárok na doživotnú zľavu.

Dovoľte mi zhrnúť základné funkcie Superfaktúry, ktoré by sme chceli v tomto kroku otestovať a zároveň načrtnúť novinky, na ktorých pracujeme a na ktoré sa môžete už čoskoro tešiť!

Základné funkcie beta verzie:

Vašu pomoc potrebujeme nie len pri hľadaní chýb, ktoré sa nám nepodarilo odhaliť, ale zaujímajú nás hlavne Váše pripomienky a názory na jednoduchosť používania, návrhy na zlepšenie a samozrejme nápady na nové funkcie, ktoré túto aplikáciu naozaj posunú na úroveň virtuálnej sekretárky 😉

Pripravované novinky

  • hybridná pošta – kto by už chodil s faktúrami na poštu? Okrem tlače a PDF budete môcť jediným kliknutím odoslať faktúru klientovi „kamennou“ poštou v rámci Slovenska, Čiech, Maďarska a Rakúska a ešte na tom aj ušetriť! Nebudete viac potrebovať tlačiareň, kupovať papier, toner, obálky. Všetko urobíme za Vás za výrazne nižšie náklady.
  • kniha jázd a evidencia nákladov spojených s užívaním automobilu na účely podnikania
  • importy faktúr a nákladov z Excelu a účtovných programov (tu by nám veľmi pomohlo, keby ste do komentárov napísali z akého programu by ste chceli importovať dáta skôr)
  • automatické spracovanie bankových výpisov (párovanie platieb ku faktúram, vytváranie nákladov)
  • exporty dát pre potreby účtovníkov

Ak máte návrhy na iné užitočné funkcie, nebojte sa nám napísať!

Pridať komentár