Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Čo pre Vás ešte chystáme v roku 2012?

Čo pre Vás ešte chystáme v roku 2012?

Za rok pôsobenia Superfaktúry sme sa stretli s početnými žiadosťami o nové funkcie. Taktiež nás „bombardujete“ otázkami: „Čo chystáte v najbližšom období?“ Tak sme sa rozhodli nechať Vás – zvedavcov – nahliadnúť do našich plánov.

1. Redizajn a refactoring používateľského rozhrania

Vzhľadom na prirýchly prírastok nových funkcií sme zanedbali zachovanie jednoduchosti a použiteľnosti Superfaktúry. Jednou z našich najdôležitejších aktualizácií bude preto postupná úprava všetkých ovládacích panelov a prvkov.

Kompletnou zmenou prejde evidencia nákladov a cenových ponúk. Zjednodušíme tiež párovanie bankových transakcií, filtrovanie v zoznamoch faktúr a v neposlednom rade úplnú zmenu prehľadov hospodárenia (dashboard).

2. QR kódy a platenie faktúr cez mobil

V spolupráci s niektorými slovenskými bankami prinesieme novinku – možnosť zaplatenia faktúry mobilným telefónom použitím QR kódu, ktorý Vám Superfaktúra vytlačí priamo na faktúru. Vaši klienti budú potom môcť pohodlne a rýchlo jednoduchým priložením mobilného telefónu faktúru uhradiť. Potrebovať budú už iba mobilnú aplikáciu vlastnej banky.

3. Online úhrady za Vaše faktúry

V oblasti zrýchlenia úhrad za Vaše faktúry pripravujeme ďalšiu novinku a to platbu online. V prípade, že zašlete klientom faktúru emailom, bude sa v ňom nachádzať link. Po jeho naklinutí bude Váš klient môcť faktúru uhradiť pomocou online bankingu svojej banky, prípadne pomocou služby PayPal.

4. Česká verzia

Pripravujeme tiež českú verziu Superfaktúry, ktorá zahŕňa mierne úpravy z dôvodu rozdielov v legislatíve a samozrejme aj preklad a rollout na český trh.

5. Anglická lokalizácia

Pre zahraničných podnikateľov žijúcich a pracujúcich na Slovensku chystáme kompletný preklad celej Superfaktúry do angličtiny. Bude tak dostupná aj tejto pomerne početnej skupine budúcich používateľov 🙂

6. Pokladňa

Pre majiteľov najmä kamenných prevádzok pribudne evidencia pokladne, samozrejme s možnosťou importu a exportu do účtovných programov.

Okrem týchto hlavných noviniek, nezastavujeme ani vývoj a vylepšovanie ostatných funkcií, ktorých máme na zozname viac ako 100. O všetkom budeme včas informovať na našom blogu.

Tešíme sa na Vaše pripomienky!

6 komentárov

Ak sa nic zasadne nestane, co by na to mohlo mat vplyv, tak pokladnu planujeme spristupnit v Decembri 2012.
Kedy priblizne mozeme ocakavat pridanie pokladne?
Chcel by som sa opytat k tým online platbam - ake poplatky budu s tym spojene ze klient vyplati svoju fakturu cez link z faktúry? A po platbe kde dorazia peniaze na aky ucet? Kedy je planovane spustenie tejto sluzby. Dakujem
Dobry den, poplatky upresnime pri spusteni sluzby, no budú výhodnejšie, než sa dá ziskať za podobnú službu inde. Peniaze dorazia priamo na Vas ucet, bez toho aby sme my (Superfaktura) mali k nim akykolvek pristup. Sluzbu planujeme spustit v Septembri 2012.
Samozrejme vieme o tom a riešením bude, že podpíšete len jednu zmluvu a na jej základe Vám sprístupníme (takmer) všetky online metódy platby dostupné na Slovensku a v okolitých krajinách.
Toto je best: 3. Online úhrady za Vaše faktúry. :O Chceli by sme aj my taku jednoduchu online platbu, ale banky vyzaduju aj na taky sposob platenia vselijake zmluvy. Viete o tom? Bolo by super, ked by sa to dalo vyriesit.

Pridať komentár