Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Nezmeškajte žiadny dôležitý termín

Nezmeškajte žiadny dôležitý termín

Stáva sa Vám, že zabudnete na rôzne povinnosti voči štátnym inštitúciám a na výkazy, priznania, preddavky, poistky, dane, odvody, … si spomeniete až po funuse? Nezaberá papierový kalendár na stole ani lístočky s poznámkami nalepené na monitore?

Nám sa to stáva celkom často a pravidelne. Preto sme sa v posledný piatok pred Vianocami, keď sa nám už nechcelo pracovať na ničom „oficiálnom“, rozhodli vyrobiť si jednoduchý nástroj, ktorý by nás vždy vopred upozornil na blížiaci sa dôležitý termín. Aby byrokracia bola sýta a zdravý rozum zostal celý.

Po dôkladnom mesačnom testovaní, sme sa rozhodli sprístupniť ho bezplatne komukoľvek, kto by ho mohol považovať za užitočný. Je dostupný na adrese www.danovykalendar.sk.

V pravej časti stránky si môžete nastaviť svoje preferencie, v kalendári sa Vám potom zobrazia len tie termíny, ktoré Vás naozaj zaujímajú. Následne si môžete prelistovať nadchádzajúce mesiace, aby ste vedeli, čo Vás čaká a neminie. Najväčší prínos tejto služby ale vidíme v automatickom pravidelnom upozorňovaní na dôležité termíny. Ak sa prihlásite k odberu zadaním emailovej adresy, vždy k 15. dňu v každom mesiaci Vám príde jediný email, ktorý bude obsahovať termíny všetkých Vašich povinností pre nadchádzajúci mesiac. Z odoberania emailových upozornení sa môžete samozrejme kedykoľvek odhlásiť.

Kalendár pokrýva povinnosti voči nasledovným inštitúciám:

  • Daňové úrady
  • Sociálna poisťovňa
  • Zdravotné poisťovne

Daňový kalendár je bezplatný, použiť ho môže ktokoľvek, kto to bude potrebovať. Rozhodne nebudeme zaregistrovaným posielať žiadne nevyžiadané emaily ani reklamu a emailové kontakty nikdy neposkytneme tretím stranám.

Pridať komentár