Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Odoslanie faktúry priamo zo zoznamu faktúr

Odoslanie faktúry priamo zo zoznamu faktúr

Drobnú, ale o to užitočnejšiu zmenu sme pripravili v zozname faktúr. Už o pár dní ku každej faktúre pribudnú 3 nové ikonky. Vďaka nim už nebudete musieť ísť do detailu faktúry, aby ste ju odoslali svojmu klientovi.

Prvá ikonka odosiela faktúru poštou, bez nutnosti chodenia na poštu. Prečítajte si viac o hybridnej pošte a určite ju aspoň raz vyskúšajte. Ušetríte kopec času a peňazí.

Druhá zo spomínaných troch ikoniek slúži na odoslanie faktúry emailom. Po kliknutí na ňu sa zobrazí formulár s prednastaveným textom (ten si možete zmeniť v nastaveniach vášho profilu – mimochodom – tiež tam nájdete text mailu, ktorý sa posiela ako poďakovanie za úhradu faktúry a rovnako aj upomienku za faktúru po splatnosti). V prípade potreby tu máte možnosť pripojiť k mailu, okrem faktúry, aj akúkoľvek inú prílohu. Je to určite najrýchlejšia a najjednoduchšia cesta odosielania faktúr.

Pre tých z vás, ktorí ešte nevyskúšali ani jednu z prvých dvoch možností a stále posielajú faktúry starým spôsobom (t.j. faktúru si najprv stiahnete a pošlete mailom, či vytlačíte a pošlete poštou), je určená tretia ikonka. Kliknutím na ňu označíte faktúru ako odoslanú.

Každá z týchto troch ikoniek má dva stavy. Ak ste ešte faktúru klientovi neodoslali, ikonka je šedá. Ak ste už niektorú z možností využili, ikonka sa zmení na zelenú. Takto budete mať vždy prehľad o tom, ktoré faktúry už boli odoslané, a ktoré na vybavenie ešte čakajú.

Veríme, že toto vylepšenie skráti čas strávený s faktúrami a vám tak zostane viac času na samotnú prácu, v ešte lepšom prípade na zábavu 😉

Pridať komentár