Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Online biznis ľavou zadnou zvládne aj náš Karol!

Karolove príhody so SuperFaktúrou #10

Online biznis ľavou zadnou zvládne aj náš Karol!

Rok sa s rokom zišiel a Karolove podnikanie sa rozbehlo na plné obrátky. Keď s účtovníčkou Ankou sedel nad účtovnou uzávierkou, s nostalgiou si zaspomínal, ako neisto vytváral svoju prvú faktúru. Vtedy ešte zadarmo. Vedel síce, že jeho šišky si ľudia obľúbia, ale mal strach, ako všetko zvládne, lebo papierovačky a administratívu doslova neznášal. S pomocou spoľahlivých kolegov (a najmä jeho milujúcej priateľky) však dokázal naplniť svoje sny.

Tovar ku klientovi expresne

Dokonca ich prekonať. Lebo ani vo sne by mu nenapadlo, že okrem dokladov  mu SuperFaktúra pomôže aj pri rozvoze šišiek a iného tovaru po meste a okolí cez kuriéra. Je to také jednoduché, až je to smiešne. Vďaka nástroju export pre kuriéra si iba vyexportuje dáta z faktúr k objednávkam, ktoré treba dodať, nahrá ich do systému ku kuriérovi, vytlačí štítky a čaká, kedy si kuriéri po tovar prídu. Pridá k tomu sladkú šišku navyše pre šoféra a o viac sa nemusí starať. Vyjde ho to lacnejšie, ako keď rozvážal šišky po meste sám ako šialenec a oplatí sa mu to viac, ako si platiť šoféra a všetko okolo toho.

Hor sa s Prémium balíkom do onlinu!

Karol je s príchodom nového roku ešte odvážnejší. S priateľkou už dlhšie plánujú, že by dobyli nielen sociálne siete, ale vrhli sa aj na online podnikanie, teda spravili by si spolu eshop. Karolova priateľka je celkom šikovná “cez počítače” a tak by sa mohla o eshop a online marketing starať. Určite by mohli osloviť oveľa viac klientov, ak by si napojil eshop či export ku kuriérovi na SuperFaktúru.

Keďže chce Karol prepojiť SuperFaktúru s eshopom, bude potrebné, aby prešiel na Prémiový balíček. To mu nahráva aj v tom, že by chcel do SuperFaktúry pridať svoju partnerku ako ďalšieho používateľa – „adminku“. Takáto možnosť je práve iba v najvyššom balíčku. Ten ponúka okrem týchto dvoch funkcií navyše ešte tagovanie faktúr (ak by si chcel Karol označiť doklady napríklad podľa projektov alebo podľa toho, kto ich vystavil a pod.) a možnosť viacerých číselných radov pre faktúry v SuperFaktúre. Napríklad by si potom Karol mohol rozlíšiť faktúry vystavené ručne a tie cez eshop.

Karolovi pomôžu aj ďalšie vychytávky

Pre dokonalý prehľad a podklady pre účtovníčku (všetci vieme, ako má Anka rada poriadok!) aj pre ďalšiu automatizáciu a pohodlie klientov Karol objavil v SuperFaktúre ďalšie možnosti, ktoré sú dostupné vo všetkých balíkoch. Tak napríklad taká Kniha jázd, to je vec! O Karolovom zmysle pre systém a organizáciu už toho vieme všetci dosť, a tak sa nikto nečuduje, že Karol len s nadšením privítal možnosť rekonštrukcie jázd – keď po polroku od účtovníčky zistil, že si mal aj výjazdy svojím autom evidovať, ak si chce dávať bločky do nákladov.

Pre zákazníkov zase uvažuje zaviesť možnosť online platby na faktúre. Keďže aj tak na eshope bude aktivovať platobnú bránu, zároveň si dá aktivovať platobné tlačidlá na faktúrach. V prípade, že vystaví faktúru manuálne, dá klientovi možnosť zaplatiť mu ju priamo kartou online. Pohodlná a moderná možnosť, prečo nie?

Nachádzame sa v 21. storočí, píše sa rok 2021 – staré spôsoby treba zanechať v minulosti a treba sa pozerať dopredu. Karol je riadny vizionár, milovník všetkých dobrých vecí, ktoré dokáže oceniť. Preto ho máme radi a prajeme mu, nech sa mu darí a jeho podnikanie rastie ďalej! Pokojne aj cez hranice Slovenska. Lebo aj v cudzom jazyku aj cudzej mene vieme faktúry vystaviť.

>> Všetky časti Karolových príhod so SuperFaktúrou <<

Pridať komentár