Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Prajete si PDF, Excel, alebo dáta pre účtovný program?

Prajete si PDF, Excel, alebo dáta pre účtovný program?

Aktuálne informácie nájdete v článku Export dát zo SuperFaktúry.

Keďže sa blíži koniec roka a s tým aj potreba presunúť faktúry zo SuperFaktúry do účtovných šanónov, rozhodli sme sa Vám ich exportovanie a organizáciu uľahčiť.

Pri exporte faktúr v časti „Nástroje“ > „Export“ si môžete zvoliť časové obdobie, za ktoré chcete faktúry vyexportovať. Pokiaľ ste platcami DPH, máte tiež možnosť rozhodnúť sa, či sa má časový filter týkať dátumu vystavenia, alebo dátumu dodania faktúry. V pravej časti si následne zvolíte, v akom formáte chcete svoje faktúry alebo iné údaje vyexportovať.

Okrem iného tu máte aj možnosť exportovať „PDF faktúr“. Túto funkciu určite všetci dobre poznáte, novinkou však sú rozšírené možnosti, ktoré vám umožnia faktúry stiahnuť pekne roztriedené podľa klientov alebo mesiacov, v ktorých boli vystavené alebo dodané. Pokiaľ by vám to bolo málo, môžete tieto 2 možnosti skombinovať a dostanete tak adresár rozdelený podľa klientov, pričom každý klient má svoje faktúry ďalej zatriedené do mesiaca vystavenia resp. dodania.

Okrem rozšírených možností pre PDF pribudli aj iné zaujímavé spôsoby exportu vašich údajov zo SuperFaktúry. Je možné vyexportovať zoznam klientov, faktúr, nákladov, či kompletný prehľad o sklade v Exceli. Rovnako vám už nič nebráni v prenose údajov zo SuperFaktúry do účtovných programov Omega, Money, MRP či Pohoda.

Aj táto novinka bude online už v najbližších dňoch 🙂

Pridať komentár