Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

SuperFaktúra má 2 roky!

SuperFaktúra má 2 roky!

Presne 18.júla pred dvomi rokmi sme spustili SuperFaktúru do ostrej prevádzky. Na naše prekvapenie aj s ohľadom na obmedzené možnosti marketingu dokázala už po prvom mesiaci osloviť viac používateľov, ako sme dúfali.
To nás naozaj veľmi pozitívne nabudilo, ešte viac sme sa zahryzili do vývoja a po prvom roku sme sa mohli hrdo pochváliť našimi výsledkami.

Ako teda prebiehal rok číslo 2?

Hneď po prvom roku sme si uvedomili, že bude potrebný redizajn celej aplikácie. Aj vzhľadom na množstvo nových funkcionalít, ktoré postupne pribúdajú aj na Vašu žiadosť. Museli sme urobiť rázny krok, aby sa z jednoduchej fakturačnej aplikácie stal skutočný nástroj na uľahčenie života malého podnikateľa. Dôležité ale bolo, aby celá aplikácia zostala stále veľmi jednoduchá na ovládanie pre každého jej používateľa. Redizajn sme rozdelili na veľa malých krokov (aby sme nikoho nevystrašili priveľkým skokom) a tak sme sa od pôvodného dizajnu postupne dopracovali k novému:

SuperFaktúra prvá verzia

SuperFaktúra prvá verzia
SuperFaktúra druhá verzia

SuperFaktúra druhá verzia
Verzie SuperFaktúry

Určite ďalšou dôležitou udalosťou bol vstup SuperFaktúry na český trh. Musíme sa priznať, že nás to stálo oveľa viac námahy, ako sme predpokladali. Nakoniec sa ale všetko úspešne podarilo. A aj keď je ešte priskoro hodnotiť, taký rýchly nárast používateľov už v prvých mesiacoch sme naozaj nečakali.

Počas celého roka sme tiež pravidelne prinášali množstvo noviniek a vylepšení. Tak, aby sme si stále udržali náskok pred konkurenciou, prípadne ho ešte zväčšili. Ak by sme mali na tomto mieste vymenovať všetky novinky za posledný rok, bol by to naozaj dlhý zoznam. Preto spomeňme aspoň tie najdôležitejšie:

Na našom blogu sme tiež začali zverejňovať množstvo článkov s užitočnými radami pre podnikateľov, či uz používajú SuperFaktúru alebo nie.

Trocha štatistiky

Keďže sme na trhu už dva roky, máme prvú veľkú príležitosť zhodnotiť medziročný rast SuperFaktúry. Výsledky sú aj pre nás viac než prekvapujúce:

Prvý rok Druhý rok Nárast o
Počet klientov 2 004 6 176 208,1%
Počet vystavených faktúr 26 996 111 018 311,2%
Vyfakturovaná suma 60 056 084 € 275 050 785 € 357,9%

 

SuperFaktúra graf vývoja
Vývojový graf SuperFaktúry

Určite nám dáte za pravdu, že tieto čísla sú naozaj dôvodom na spokojnosť. Veríme, že robíme dobrú prácu a vidíme, že vy ju aj následne oceňujete. Držte nám palce, aby sa nám darilo aj do budúcna, a my sa budeme ešte viac snažiť prinášať vám produkt, ktorý vám ušetrí ešte viac času. Vážime si vašu podporu a ďakujeme vám za dôveru.
Okrem našich klientov a verných fanúšikov patrí poďakovanie aj celému tímu SuperFaktúry.

Ďakujeme!

 

2 komentáre

Dobrý deň, gratulujem k takému počtu užívateľov. V tomto čísle počítate všetky registrácie alebo len tých platiacich? Všimla som si, že priemerná hodnota vystavenej faktúry je asi 2400€. To vypadá, že drobný živnostník z radov užívateľov budem len ja a ostatní sú len veľké spoločnosti. :)
Dobrý deň, ďakujeme. Zhruba 40% našich klientov tvoria eseročky, preto je tá priemerná suma za faktúru vyššia ako by človek očakával od drobného živnostníka;) Ku klientom počítame všetkých, ktorí sa zaregistrovali a svoju registráciu nezrušili.

Pridať komentár