Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Superfaktura.sk – Pripravte sa, o chvíľu začíname :)

Ahojte!

Vítam Vás na blogu superfaktura.sk, kde budem ja (Marek) a verím, že časom aj ostatní členovia tímu, pravidelne oboznamovať s novinkami o tomto našom projekte.

Ako sme sa vlastne k nápadu vytvoriť aplikáciu pre uľahčenie ekonomickej agendy živnostníkom dostali?

Superfaktura, vznikla ako mladší brat (hmm, alebo sestra?) ekonomického systému pre malé a stredné firmy, ktorý už vývíjame niečo vyše 14 mesiacov – www.ekonline.sk. Jeho prvá verzia je už úspešna nasadená v niektorých firmách a usilovne pracujeme na novej verzii (Ekonline v2), ktorú očakávame tento rok v lete a bude spustená na vyššie uvedenej doméne. Ale späť k živnostníkom.

Pri jednom posedení s jedným našim klientom sme sa dostali k debate o jeho ekonomickom systéme. Vypočul som si sťažnosti na jeho nepraktické a komplikované používanie, nutnosť rôznych školení a vyvrcholilo to plačom nad tým, že mu vyhorel disk, na ktorom mal uloženú agendu a teraz už 3 týždňe vybavuje agendu ručne po papierikoch.

Načo je to dobré? Prečo robiť jednoduché veci komplikovanými a používať rôzne účtovné formulky a komplikované výrazy? Sme presvedčení, že to ide rýchlo a jednoducho a našou odpoveďou je tento projekt, ktorý budeme šiť na mieru živnostníkom a ich špecifickým potrebám, bez zbytočných komplikácií, bez nutnosti školení, intuitívne a s radosťou.

Marek

Pridať komentár