Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Superfaktura, v. 1.1 dnes nasadená!

Ahojte,

dnes sme nasadili prvú z hlavných tohtoročných aktualizácií online. V tejto verzii sme odstránili chyby, ktoré ste nám usilovne ohlasovali a hlavne vyriešili niektoré problému použiteľnosti, vyplývajúce z nedávnych UX auditov.

Medzi viditeľné úpravy patrí hlavne:

  • odstránené problémy použiteľnosti, odhalené pri live testingu
  • možnosť zadávať záporné sumy vo faktúrach, a.k.a. zľavy 🙂
  • nový PDF panel umožňuje stiahnuť, mailovať či poslať poštou PDF s/bez podpisu, a v rôznych jazykoch (zatiaľ SK a EN)
  • ak na faktúre nevyplníte jednotku, či počet kusov, nezobrazia sa tieto stĺpce ani v PDF verzii faktúry
  • pridali sme možnosť predĺžiť si členstvo na Superfaktúre zadarmo, viac informácii tu: https://www.superfaktura.sk/zadarmo
  • spustili sme hybridnú poštu!

Veríme, že sa Vám zmeny v novej verzii budú páčiť a môžete sa tešiť na ďalšie už o pár týždňov.

3 komentáre

Vyzerá to skvelo - hlavne tá hybridná pošta ma potešila. Len pár klientov potrebuje faktúru doručiť aj klasicky, tak už sa teším ako túto službu budem môcť reálne otestovať. Inak https://www.superfaktura.sk/co-dokazem/hybridna-posta - v prvej vete, v prvom slove chýba h ;-) Páči sa mi aj zosumarizovanie spôsobov ako môže niekto získať členstvo zadarmo - akurát ja osobne by som trochu inak vybalancoval "odmenu" za konkrétne úkony. Predsalen taký odkaz (predpokladám, že väčšinou bude permanentný) bude mať omnoho väčšiu váhu ako nejaký Like na FB. A takisto by som tam pridal možnosť napísať článok o superfaktúre (či už pozitívny, alebo negatívny - myslím, že tých negatívnych sa nenájde veľa a ak áno - tak je to pre vás skvelý feedback - v prípade, že kritika bude konštruktívna) tak ako ste pred pár mesiacmi vyzývali... Sám mám v pláne napísať článok o superfaktúre na blog (nie kvôli zadarmo členstvu - o to mi nejde, cena za službu je adekvátna a vyhovuje mi), len som sa k tomu nedostal... Každopádne držím palce, idete správnym smerom...
Cudzie meny zavedieme koncom mesiaca, prip. ak nestihneme tak zaciatkom Oktobra ;) Dakujem za upozornenie Jelenik. Co sa tyka clanku, tak plati aj povodna ponuka, takze ak by si nieco o nas napisal, nevahaj sa ozvat :)
Pekne :) Na kedy plánujete možnosť fakturovať v cudzích menách (obzvlášť CZK) ? Už sa neviem dočkať, kedy budem môcť začať SF používať.

Pridať komentár