Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Zjednodušené prehľadávanie dokumentov

Zjednodušené prehľadávanie dokumentov

Nie je to ešte ani týždeň, čo sme vám predstavili novinku v podobe automatického ukladania dokumentov a už opäť prichádzame s ďalším vylepšením SuperFaktúry.

Tentokrát sme sa zamerali na zrýchlenie prehliadania už vytvorených dokumentov. Predvedieme si toto vylepšenie na faktúrach:

Predstavte si, že potrebujete skontrolovať faktúry, za ktoré vám klienti ešte nezaplatili. V zozname faktúr si teda necháte zobraziť neuhradené faktúry. Kliknete na prvú z nich, zobrazí sa jej detail. Následne sa nemusíte vracať späť na zoznam, aby ste sa dostali na ďalšiu v poradí. V pravom paneli, nad tlačítkom „Odoslať“ pribudli ovládacie tlačítka, vďaka ktorým môžete prejsť priamo na nasledujúcu, resp. predchádzajúcu faktúru, bez nutnosti vrátiť sa späť na zoznam faktúr.

Tiež na tomto mieste prehľadne vidíte, na koľkej faktúre z vášho zoznamu sa nachádzate. Ak predsa len potrebujete opäť vidieť všetky faktúry, kliknite na tretie tlačítko, ktoré vás vráti späť na zoznam faktúr.

Prepínanie medzi súbormi
Prepínanie medzi súbormi v SuperFaktúre

Rovnakým spôsobom môžete prechádzať aj svoje náklady, zálohové faktúry, dobropisy či cenové ponuky. Ďalší ušetrený čas, ktorý môžete venovať niečomu zábavnejšiemu, ako je fakturácia 😉

Pridať komentár