Skočiť na obsah
🕽 0948 881 081 (-) , FAQ

Zjednodušené vytváranie kontaktov

Zjednodušené vytváranie kontaktov

Poznáte to sami. Máte nového klienta. Práca je odovzdaná a klientom odsúhlasená. Prichádza teda najveselšia časť každého projektu: vystavenie faktúry. Lenže aby ste mohli faktúru správne vytvoriť, potrebujete od svojho klienta všetky jeho údaje: ulicu, mesto, psč, DIČ, IČ DPH atď. Následne to musíte všetko prepísať alebo prekopírovať, aby ste vytvorili nový kontakt. Je to prácne a navyše pri tomto procese nezriedka vzniknú zbytočné chyby a preklepy.

Tento postup určite nie je taký, aký by sme si všetci predstavovali. Preto sme sa ho rozhodli čo najviac zjednodušiť.
Odteraz, keď v SuperFaktúre vytvárate nový kontakt, bude vám stačiť poznať jeho IČO. Následne sa SuperFaktúra automaticky spojí s verejne dostupnými registrami (zrsr.sk, orsr.sk, drsr.sk) a pokúsi sa predvyplniť všetky potrebné informácie o vašom klientovi namiesto vás. Vo väčšine prípadov celý proces netrvá dlhšie ako 3 sekundy. Vám už potom stačí iba potvrdiť údaje uložením a pokračovať vo vystavovaní faktúry.

Vytváranie kontaktu v SuperFaktúre
Rýchle vytvorenie kontaktov v SuperFaktúre

Bonus: ak je váš nový klient z Čiech, tak okrem zadania jeho IČ čísla zmeňte krajinu na Česká republika a SuperFaktúra tak isto prednastaví všetky potrebné údaje automaticky.

Pre záujemcov, ktorí ešte nie sú klientami SuperFaktúry dodávame, že rovnakú funkcionalitu sme pripravili aj v registračnom procese. Po zadaní vášho IČO budú všetky dostupné informácie o vás automaticky prednastavené a vy ich už iba potvrdíte. Vašu prvú faktúru v SuperFaktúre tak vystavíte oveľa skôr a bez zbytočných vypisovaní kontaktných či fakturačných údajov.

2 komentáre

Nevím, zda jste zaregistrovali změny v DPH od 1.1.2013 v ČR: Institut nespolehlivého plátce a platné zveřejněné bankovní spojení v registru plátců DPH, na které se mohou provádět bez rizika ručení platby ostatním plátcům DPH. Řada českých systémů nyní načítá z registru nebo placených služeb tuto informaci a rozšířila o tyto informace evidenci partnerů
Děkujeme za upozornění, přidáme si to do naší vývojové mapy :)

Pridať komentár